Eirovīzija 2016: Justs savā pirmajā videoklipā iemīlas no pirmās smaržas ieelpas

Raksta attēls - Eirovīzija 2016: Justs savā pirmajā videoklipā iemīlas no pirmās smaržas ieelpas Foto:Arthur Janson

01.05.2016 / Parmuziku.lv

Justs Sirmais, 21 gadu vecais Eirovīzijas 2016 dalībnieks, kas šogad pārstāv Latviju, internetā publicējis savu pirmo videoklipu, kas radīts dziesmai "Heartbeat", ar kuru viņš uzstāsies starptautiskajā dziesmu konkursā.

"Mēs vēlējāmies pastāstīt par to, ka mīlestība rodas ne tikai ar pirmo acu skatienu, bet arī ar pirmo smaržu,"- pastāstīja Andžejs Gavrišs, dziesmas "Heartbeat” klipa režisors, - "Par to, kā mīlestība var reibināt mūsu prātus un izdarīt izvēli mūsu vietā. Var sacīt, ka tas ir stāsts par sievietes smaržu."

 Pats Justs, 2016. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas pārstāvis, pastāstīja, ka videoklipa filmēšana ilga divas dienas, notika filmēšanas paviljonā ar vairākām dekorācijām, savukārt galvenās varones lomu spēlējušas trīs aktrises uzreiz!

Mūzikas videoklipā mēs apspēlējam te dziesmas būtību, kas ir par sarežgītām attiecībām, un  sižetā atainotas, cik dažānas ir mūsu personības šķautnes.

Īpašu pateicību Justs un videoklipa filmēšanas komanda izsaka LIVE RIGA un Rīgas domei, kas atbalsta jauno Eirovīzijas dalībnieku. Klips tika uzņemts ar Imagine Pictures video ražošanas kompānijas palīdzību.

Mūzikas videoklipa producente ir Jūlija Fricsone, kura strādā arī ar pašu mākslinieku. Savukārt mūzikas videoklipa režisors ir Andžejs Gavrišs, kas rādīja vizuālus darbus grupai Musiqq, Bermūdu Divstūris, Aminatai, kompānijai Gillette, Head&Shoulders, Cēsu Alus, Evelatus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!