10 koncerti Rīgā par godu 4. maija svinībām

Raksta attēls - 10 koncerti Rīgā par godu 4. maija svinībām Foto: Leta/Edijs Pālens

03.05.2016 / Parmuziku.lv

Šogad svinam Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 26. gadskārtu!

1. Vērmanes dārzs

No 12.00 Vērmanes dārzā notiks 4. maija svinību pasākums visai ģimenei “Smaidi, Latvija, tev pieder mana sirds!”. Vadītāji Dita Lūriņa-Egliena un Mārtiņš Egliens.

Skatuves programma:

 • Plkst.12.00 Bērnu tautas deju kolektīvs TEIKSMIŅA,
 • Plkst.12.30 Bērnu un jauniešu studija KUKAIŅI un Ainārs Ančevskis,
 • Plkst.13.00 Bērnu un jauniešu teātris ZĪĻUKS ar izrādi ŠURUMBURUMS,
 • Plkst.13.40 Tautas deju ansamblis TEIKSMA,
 • Plkst.14.00 Deju mūzika ar MARKUS RIVA,
 • Plkst.14.40 Saksofonistu kvartets N[EX]T MOVE,
 • Plkst.15.20 KĀRLIS KAZĀKS un muzikālā apvienība,
 • Plkst.16.00 IEVA AKURATERE ar domubiedriem,
 • Plkst.7.00 Poproka grupa TUMSA,

2. Rīgas Kultūras un atpūtas centrs Imanta

Plkst. 14  Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” notiks svētku koncerts “Es ticu tam, ka varu”, kurā piedalīsies solisti Ieva Kerēvica, Igo, Andris Ērglis, komponists Jānis Strazds un pavadošo mūziķu grupa.

3. Rīgas Kultūras centrā  Iļģuciems

Plkst. 16  ar koncertu "Mana uguns” uzstāsies  "Zelta Mikrofona 2016" ieguvēja grupa "Zāle".

4. Rīgas Sv. Jāņa baznīcā

Plkst. 16 koncertā "Brīvība. Dzīvība" uzstāsies  Latvijas Republikas Zemessardzes jauktais koris "Stars”; mākslinieciskais vadītājs Ārijs Šķepasts, pie ērģelēm Ilze Reine,  soliste Annija Ādamsone (soprāns).

5. Kultūras pils “Ziemeļblāzma”

Plkst. 17 Lielajā zālē svētku koncerts “Likteņlīnijas”, kurā muzicēs Igo, Antra Stafecka un pavadošā grupa - Juris Kristons (taustiņi), Armands Alksnis (ģitāra), Modris Laizāns (basģitāra), Ilvars Manfelds (sitaminstrumenti).

6. Rīgas Sv. Pētera baznīcā

Plkst. 18 koncertā “Tev mūžam dzīvot, Latvija!”piedalīsies Latvijas Bankas koris, Rīgas Lutera draudzes koris, Talsu tautas nama jauktais koris “Uz augšu!” un Igaunijas latviešu koris “Ziemeļu balsis”.

7. Brīvības piemineklis

No plkst. 11 līdz plkst. 13:45 notiks Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defilē un koncerts.

No plkst. 15 laukumā pie Brīvības pieminekļa, piedaloties orķestriem no Liepājas, Ventspils, Jelgavas un Rīgas, kā arī pazīstamiem solistiem – Antrai Stafeckai, Andrim Ērglim, Amandai Meržeckai, Daumantam Kalniņam un Aijai Vītoliņai, notiks koncerts "Dzimtenes melodijas".

Plkst. 20 koncertā "Mūsu balsis brīvībai" iedalīsies apvienotais koris diriģenta Inta Teterovska vadībā, instrumentālā grupa ar mūziķiem Aivaru Gudro, Norbertu Skrauci, Ervingu Znotiņu, Emīlu Zilbertu, Raimondu Tigulu un solistiem Ievu Akurateri, Daumantu Kalniņu, Andri Ērgli, Ievu Sutugovu, Zani Dombrovsku, Kalvi Bormani un Aināru Virgu. 

8. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkas atklāšanā uzstāsies:

 • Plkst. 10.30 programma "Latviešu elegance un šarms".
  Izpilda Inga Šļubovska-Kancēviča un Mārtiņš Zilberts (taustiņi),
  Dace Zālīte (čells)
 • Plkst.11.45 DJ Monsta, Laima Jansone (kokle), Toms Poišs (kontrabass)
 • Plkst.12.30 programma "Dainu skapis".
  Izpilda vokālā grupa "Framest”
 • Plkst.13.40 "Xylem trio”
 • Plkst.14.50 ansamblis "Brokastis četratā”
 • Plkst.15.50 stīgu kvartets "Sotto Voce”
 • Plkst.17.00 DJ Monsta un stīgu kvartets "Sensus"
 • Plkst.18.15 vokālā grupa "Anima Solla"
 • Plkst.19.10 Elza Rozentāle (vokāls) un pavadošā grupa – Kaspars Kurdeko
  (perkusijas), Toms Poišs (kontrabass), Kaspars Vizulis (ģitāra)

9. Latvijas Nacionālajā teātris

Latviešu kora dziesmu un tautas deju koncertuzvedums "Pie Daugavas". Piedalās Latvijas Universitātes jauktais koris "Aura”, mākslinieciskais  vadītājs Edgars Vītols, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas  deju ansamblis "Pērle”, mākslinieciskais vadītājs Raimonds Dzintars,  Tautas deju ansamblis "Dancis”, deju ansamblis "Daiļrade”, solisti: Ance Krauze, Julgī Stalte, Intars Puncuļs un Madara Botmane.

10. Lielā ģilde

Plkst.19 Koncertā "Laika vēji Latvijā" piedalīsies  koris Latvija, orķestris Rīga, mūzikas žurnāliste Liene Jakovļeva. Solisti : Laima Lediņa (soprāns), Laura Grecka (mecosoprāns), Anete Toča (flauta), Raivo Lallo (klarnete), Oskars Petrauskis (saksofons), Mārcis Miķelsons (mežrags), Edgars Bārzdiņš (trompete), Lauris Zvejnieks (trombons).  Programmā: Georga Pelēča, Romualda Jermaka un Selgas Mences mūzika.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!