Viņi to laivu satricinās! 14 mākslinieki, kurus dzirdēsim "Fontaine Festival"

Raksta attēls - Viņi to laivu satricinās! 14 mākslinieki, kurus dzirdēsim  "Fontaine Festival" Foto: pexels.com

10.08.2016 / Parmuziku.lv

No 12. līdz 14. augustam Liepājā, kluba Fontaine Palace teritorijā notiks ikgadējais festivāls, kam šovasar dots nosaukums "Rock Da Boat". Kādi muzikālie kolektīvi šoreiz veido "Fontaine Festival" programmu?

1. Skyforger

Fokmetālisti "Skyforger" ir viena no mūsu pasaules klases grupām, kurai koncerttūres ārzemēs ir teju ikdiena. Tāpēc izmanto iespēju!

2. Iļģi

"Iļģi" ir zināmākā un novērtētākā postfolkloras grupa kā Latvijā.

3. Tehnikums

Elektropopa dueta "Tehnikums" veldzēs ar lipīgu melodiju un asprātīgiem dziesmu tekstiem.

4. Pienvedēja Piedzīvojumi

Dibināta 1994. gadā, "Pienvedēja Piedzīvojumi" ir rokgrupa, kuras dziesmas tricina gan radio ēteru, gan lielās festivālu skatuves, gan pagrīdes klubus.

5. Louie Fontaine & The Fabulous Beat Machine

Kluba namatēvs Luijs Fonteins 1999. gadā uzbūvēja milzīgu mūzikas instrumentu, lai tas kļūtu par viņa perfekto bundzinieku. Mašīnai vajadzīgs laiks, lai tā iekustētos, bet šī performance ir gaidīšanas vērta!

6. Gregory Boyd Band

Inovatīvais Gregorijs Boids ir ne vien bundzinieks, bet arī vokālists, kuru novērtējuši gan blūzmenis Mudijs Voters, gan džeza vokāliste un komponiste Kasandra Vilsone.

7. Howling Owl

Duets "Howling Owl" apvieno latvieti Eviju Vēberi un serbu Lavu Kovaču, kuri kopā rada pasakainu mūziku - skaņām, trokšņiem bagātu un prātā paliekošu.

8. Jauno Jāņu Orķestris

"Jauno Jāņu Orķestris" tautas mūzikas motīvus ietērpj savā orģinālmūzikā, dodot iespēju gan līdzi padziedāt, gan izdejoties.

9. Hipstokrātija

Duets "Hipstokrātija" izpilda tumšu sintīpopu, kuru papildina provokatīvi dziesmu teksti.

10. Lara Snow

Intensīvs, dinamisks eketropopa duets no Izraēlas. Jaunās zvaigznes!

11. OZOLS

Visatpazīstamākais no latviešu hiphopa māksliniekiem, kas vienmēr ir spējis ataisnot cienītāju cerības un dot vēl nedaudz vairāk. Tas attiecas arī uz 2015. gada novembrī izdoto albumu “Atpakaļ Nākotnē”.

12. Helligators

"Helligators" ir rokgrupa no Romas, kas turpina "Motorhead" tradīcijas.

13. The Big Bluff

Ekspresīvais trio "The Big Bluff" atdod godu klasiskajiem žanriem - rokenrolam, blūzam, blūzrokam, un ļauj mums noticēt, ka arī mūsdienās patiess roks joprojām ir dzīvs.

14. Z Quest

Duets "Z Quest" no Izraēlas iegriezīs ballīti kosmogēnās noskaņās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!