21. septembrī Rīgā trešo reizi notiks elektroniskās mūzikas festivāls UNDER 2019

Raksta attēls - 21. septembrī Rīgā trešo reizi notiks elektroniskās mūzikas festivāls UNDER 2019

06.08.2019

Šogad, 21. septembri notiks jau trešais Rīgas elektroniskās mūzikas festivāls UNDER 2019.

Par pasākuma norises vietu kļūs Autentika Art Space (Bruņinieku ielā 2), bijušās alus darītavas Kimmel teritorija. Uz trijām deju grīdām un ielas skatuves uzstāsies apmēram četri desmiti ārvalstu un vietējie dīdžeji un muzikanti.

House skatuves Under Control hedlaineri būs trīs slaveni mākslinieki: vācu leģenda Ian Pooley (Innervisions), producents no Bristoles Red Rack’em (Rinse FM) un vēl viens vācietis ar daudzgadīgu pieredzi Martin Landsky (Poker Flat). Under Pressure tehno skatuves zvaigznes būs aktuālie Answer Code Request (Ostgut Ton) no Vācijas, Sigha (Token) no Apvienotās Karalistes un apokaliptiska tehno autors Qual, kas arī pārstāv Lielbritāniju.

Vienā no festivāla zālēm dzīvajā (live) spēlēs vairāki elektroniskās mūzikas mākslinieki. Uz ielas skatuves no plkst. 12:00 skanēs lēna etnoelektroniskā mūzika. Teritorijā atradīsies vairāki bāri un bufete. Pa dienu paredzētas izklaides bērniem (ieeja bērniem bezmaksas).

Festivāla line-up šobrīd apstiprināti arī Prcdrl aka Procedural (DE) un Paap (EE), vietējie mākslinieki un festivāla organizatori Ksenia Kamikaza, Taran & Lomov un VZ, apvienības Pasaule mākslinieki – Monvol, Ricci, Nayah Asha, Khan, Noid’Or, Latvijas naktsdzīves aktīvisti Ideology of Sound, Electricano, Podruga, Nina Elektrichka, D I N, Feldmanis, Valts Incis, jaunie un daudzsološie ЛЕЩЬ, Spécifique, Pluneptune, Oaksmith un Vomne. Dalībnieku saraksts tiks papildināts.


ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!