7 koncerti liriskai vai trakai nedēļas nogalei

Raksta attēls - 7 koncerti liriskai vai trakai nedēļas nogalei

17.05.2019 / Parmuziku.lv

Vasarai tuvojoties, arī koncertu piedāvājums Latvijas bāros, pagalmos un atpūtas vietās kļūst aizvien krāšņāks. Šajā nedēļas nogalē Kurp.es koncertu izlasē varēsiet sadzirdēt gan maigas solobalsis, gan aizrautīgas ģitārspēles, mīlas balādes un roka grāvējus, kā arī plašu spektru citu mūzikas žanru. Atkarībā no Tava noskaņojuma ticam, ka spēsi izvēlēties visatbilstošāko. Ieskaties!

Koncerts Dizainbārā: Tīna Šipkēvica

17. maijā | 20:00 | M50 Dizainbārā Tīna Šipkēvica izpilda rāmu un liriski jūtīgu mūziku, izmantojot maigi pieklusinātu balsi kopā ar ģitāru vai klavierēm. Pārsvarā Tīna izpilda savus oriģināldarbus, taču koncertā būs dzirdamas arī dažas citu izpildītāju kaverversijas. Tiekamies piektdien M50 Dizainbārā, lai kopīgi ļautos Tīnas šarmam un dotos muzikālā ceļojumā.

Sansusī Vakars Rīgā VI

17. maijā | 19:00 | Tu jau zini Kur Ja domā, kas ir šis mistiskais Sansusī, varam paziņot, ka Rīgā Sansusī vakars notiks jau sesto reizi. Ar klasisku solokoncertu kolaratūrsoprānam, ar strukutrētu Buto improvizācijas performanci, ar viskauslīgākajiem no mūziķiem un ar nemirstošu 20 minūšu diskotēku šis vakars ieskandinās Tallinas ielas pagalmu.

Kaņepes Piektdiena

17. maijā | 21:00 | Kaņepes Kultūras centrā Ļoti īpaša piektdiena Tevi gaida Kaņepē. Daudz improvizācijas, daudz dažādu skaņu un daudz labas sajūtas vienas garas nakts ietvaros. Sig & Orubs spēlēs jaudīgu improvizētu koncertu uz terases, Matīss Repsis spēlēs klavieres pie bāra, būs Groove Width Modulation & LODA / Alienated Hurt viesistabā, kā arī pēc tam brīvās Improvizācijas nakts lielajā zālē.

Midnight Dave N' The Cockroaches

17. maijā | 21:00 | Trompetē Midnight Dave N' The Cockroaches ir jaunu, bet pieredzējušu mūziķu sastāvs, kas izveidojies, lai kopīgi radītu blues, funk, jazz un new-orleans nemirstīgās un iedvesmojošās noskaņas. Piektdienas vakarā Tev būs iespēja viņus dzirdēt bārā “Trompete”.

Koncerts Dizainbārā: Violin Diivas

18. maijā | 17:00 | M50 Dizainbārā Vai vēlies pavadīt sestdienas pēcpusdienu nedzirdētā vijoļu skanējumā? Lelde un Inese ir mūziķes dzīvē un sirdī. Tā kā 2018. gadā vijolnieces dibinājušas savu duetu VIOLIN DIIVAS un mūziķēm dzimšanas diena vien mēneša attālumā, tad šogad ballīte būs lielāka. Būs gan klasiski skaņdarbi, gan popdziesmu aranžijas.

Laika upe

18. maijā | 20:00 | Brīvdabas atpūtas parkā “Egle” Grupā Laika Upe ir apvienojušies jauni un talantīgi mūziķi, kurā katrs grupas dalībnieks ir ļoti atšķirīgs, un tieši tas vieno visus kopā un veido grupas harizmu. Optimisms ir grupas devīze un ceļvedis turpmākajiem darbiem un sasniegumiem, un tieši mūzika ir veids, kā to sniegt arī klausītājiem.

Reiņa Jaunā koncerts Durbes muzejā

19. maijā | 16:00 | Durbes muzejā Ģitārists Reinis Jaunais - iedvesmojošs ceļotājs un stāstnieks mūzikā. Jau daudzus gadus Reinis koncertē gan Latvijā, gan citviet pasaulē, daloties ar savām ģitārspēles prasmēm un oriģināldziesmām, kuras pasniedz publikai, izmantojot dažādas ģitāras spēlēšanas tehnikas. Reiņa koncerti tiek papildināti ar aizraujošiem stāstiem par piedzīvoto no ceļojumos no Jaunzēlandes un Austrālijas līdz Pamira kalniem Centrālāzijā, kā arī Rietumeiropas urbānajiem džungļiem.

Visus koncertus meklē šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/visi/muzika

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!