VIDEO: Reinis Kapone izdod dziesmu sadarbībā ar reperi ansi

Raksta attēls - VIDEO: Reinis Kapone izdod dziesmu sadarbībā ar reperi ansi Publicitātes foto

10.07.2017 / Parmuziku.lv

Londonā dzīvojošs hip-hop mākslinieks no Valmieras Reinis Kapone sadarbībā ar ansi (Ansis Kolmanis) izdevis pirmo videoklipu dziesmai no sava rudenī gaidāmā debijas albuma "Katafalks."

Dziesma "Gotham" stāsta par pasaules vērtību maiņu un atspoguļo aktuālās norises pastarpināti izmantojot salīdzinājumu ar izdomātu pilsētu.  "Gotham" mūzikas autors ir ansis, dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta "Dirty Deal Audio" HQ studijā, Rīgā.

Mūzikas video režisori: Reinis Kapone, Raimonds Lužinskis un Normunds Lužinskis, operators — Normunds Lužinskis, montāža - Raimonds Lužinskis.

Singls "Gotham" atrodams visos lielākajos straumēšanas servisos un tiešsaistes mūzikas veikalos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!