Aija Vītoliņa par šarmantākajām lēdijām mūzikas vēsturē

Raksta attēls - Aija Vītoliņa par šarmantākajām lēdijām mūzikas vēsturē Publicitātes foto

27.09.2016

Pašmāju dziedātāja Aija Vītoliņa zināma kā “Cabaret” izrāžu dīva un arī lieliska solomāksliniece ar savu skatuves šarmu.

Šķita tikai loģiski pajautāt Aijai, kuras tad ir piecas šarmantākās lēdijas mūzikas vēsturē, kuru daiļrade un skatuviskā iznešanās visticamāk līdzējusi izveidot arī pašas Aijas publisko tēlu?

1. Tori Amos

Pirmā dziedātāja, kuras dziesmas klausījos skolas laikā, tāpēc joprojām “Under the Pink” man ir ļoti mīļš albums – pats, pats, pirmais. Un tieši tāpēc viņa uz visiem laikiem man vienmēr būs pati šarmantākā!

YouTube

2. St. Vincent

Brīnišķīga lēdija, kuras ēteriskā būtība uz skatuves neļauj novērst acis ne uz mirkli. Un tās acis…

YouTube

3. Sade

Absolūts miers un balss tembrs, kas apskauj, sasilda un aizved uz citām planētām.

YouTube

4. Edith Piaf

Sieviete var būt šarmanta miljons veidos. Arī tad, kad ir skarba, tieša un atklāta.  Gluži kā šis mazais zvirbulēns…

YouTube

5. Erykah Badu

Vēl viena fantastiska māksliniece, kura nebaidās runāt par neērtām tēmām un vienlaicīgi izstarot absolūtu sievišķību.

YouTube

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!