Ainars Virga velta dziesmu un video savam tētim 80. dzimšanas dienā

Raksta attēls - Ainars Virga velta dziesmu un video savam tētim 80. dzimšanas dienā Publicitātes foto

06.04.2016 / Parmuziku.lv

Jaunā projekta “Līvi un Buks” dalībnieks Ainars Virga veltījis dziesmu savam tētim Ivaram Virgam, kurš pavisam nesen atzīmēja 80. dzimšanas dienu, un 18. martā saņēma apbalvojumu “Goda liepājnieks”.

Ainars, kuram pašam šodien 6. aprīlī ir dzimšanas diena stāsta: “ Mans tētis ir vislabākais pasaulē! Lai arī dziesmu biju sarakstījis jau pirms laba laika, kopīgā sarunā ar savu labu paziņu, režisori Žaklīnu Cinovsku, nonācām pie domas, ka šai dziesmai nepieciešams arī video. Esmu ļoti gandarīts par rezultātu.”

Dziesmas vārdu autors ir Ainara draugs un daudzu dziesmu līdzautors Guntars Račs, kurš ir labi pazīstams ar Virgas ģimeni jau kopš bērnības. Dziesmu savā jaunajā “Factory Sounds Studio” producēja Gints Stankevičs, bet videoklipa režiju uzņēmās režisore Žaklīna Cinovska ar savu komandu, operatoru un montāžas režisoru Viktoru Devjatovu un operatoriem Kasparu Nordenu un Juriju Aleksejevu.  Par stilu rūpējās Mairita Lamberte. Videoklipa papildus skaņas apstrādi veidoja Andris Barons.

Žaklīna: “ Es Ainaram teicu, ka nevajag parastu video, jā šī ir neparasta dziesma. Man šķiet, ka ir izdevies.  Paldies atsaucīgajiem Ainara Virgas vecākiem Birutai un Ivaram Virgām par piedalīšanos filmēšanā, kā arī Ilgonim Linde un pārējiem mazajiem un lielajiem aktieriem!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!