Ainavisti izdod pirmo albumu

Raksta attēls - Ainavisti izdod pirmo albumu Publicitātes foto

12.02.2016 / Parmuziku.lv

11 kompozīcijās jeb ainavās tiek izspēlētas Latvijas krāsas un sajūtas.

2013. gada septembris bija laiks, kad satikās un kopēju muzicēšanu uzsāka Edgara Cīruļa Trio, kurš laikam ejot pārtapa vispirms par Cīruļa Ainavistiem un visbeidzot vienkārši par Ainavistiem. Pēc diviem gadiem muzicēšanas un komponēšanas, mēģināšanas un dažādām sastāva izmaiņām, Ainavisti uzsāka darbu Sound Division studijā un Ivara Ozola uzraudzībā ierakstīja debijas albumu "Ainavisti -".

Ainavisti atskaņo oriģinālkompozīcijas, kurās var just ietekmes no ļoti daudziem un dažādiem mūzikas dialektiem un valodām. Ainavas ir rakstītas kā muzikāls cikls, kurā katram skaņdarbam ir patstāvīga nozīme, bet kopā tie viedo kopīgu attēlu, jeb ainavu, Latvijas krāsās un identitātē.

Ainavistu sastāvu veido:  Edgars Cīrulis - klavieres, kompozīcija, Reinis Puriņš - trompete, Dita Belicka - vokāls, Svens Vilsons - ģitāra, Andris Grunte - bass un Mareks Logins - bungas. Albuma ierakstā piedalījās arī Ēriks Miezis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!