Aivo Oskis nāk klajā ar jaunu YouTube video sēriju “Pabeidz dziesmu”

Raksta attēls - Aivo Oskis nāk klajā ar jaunu YouTube video sēriju “Pabeidz dziesmu”

15.09.2020

Pabeidz dziesmu! Kad pasauli skāra pandēmija, dzīve tomēr neapstājās, bet sniedza mums laiku jaunām idejām, jauniem sapņiem un darbiem. Tā dziedātājs Aivo Oskis nonāca līdz domai uzrunāt cilvēkus un likt viņiem vienoties dziesmā.

Ikdienā redzam slavenības TV ekrānos, dzirdam radio ēterā un ar to mūsu pazīšanās beidzās. Bet vai zināji, cik liels spēks ir dziesmai? Dzied gan pavāri, gan radio personības, gan aktieri un dziedi arī tu! Aivo aicina sabiedrībā zināmus dažādu profesiju pārstāvjus pabeigt populāras latviešu dziesmas un atklāt ko jaunu par sevi, pabeidzot iesāktus teikumus. 

Šodien, 15. septembrī, YouTube publicēts pirmais “Pabeidz dziesmu” video. Šajā reizē dziesmas pabeigs TV un radio personība Sanda Dejus. Sandu daudzi atpazīst jau pēc balss – viņa ir “Radio SWH” rīta šova “Tik Tik Tik” vadītāja – vienmēr enerģiska un spēj pamodināt pat vislielākos guļavas. Šajā televīzijas kanāla STV sezonā Sanda kopā ar Dagmāru Leganti un Kristīni Virsnīti uzsākusi vadīt arī TV raidījumu “Kad viņas satiekas”. Turklāt ar humoru viņa ir pilnībā uz “Tu”, kas jūtams ne vien ikdienā, bet arī uz improvizācijas teātra “Spiediens” skatuves.

Turpmāk katru otrdienu 12 nedēļu garumā tiks publicēts jauns video, kurā būs redzams kāds sabiedrībā populārs cilvēks, kurš pieņem izaicinājumu pabeigt dziesmas. Cik zinošas ir pašmāju slavenības latviešu mūzikā, un kā dažādas dziesmas nodzied viņi paši – skaties un uzzini pirmais “Pabeidz dziesmu” YouTube kanālā. Šobrīd jau ir zināms, ka nākamajā video dziesmas pabeigs un ko jaunu par sevi atklās mūziķis Andris Kivičs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!