Alise Haijima un Aivo Oskis izlaiž jaunu dziesmu

Raksta attēls - Alise Haijima un Aivo Oskis izlaiž jaunu dziesmu Foto: Toms Norde

17.12.2020

Jaunā dziesma “Es apskaušu tevi ziemā” tapusi astoņdesmito gadu stilā, radot ne tikai nostaļģiskas, bet arī ziemīgi burvīgas sajūtas, apvienojot duetā divus Latvijas “X-Faktors” pirmās sezonas finālistus – Alisi Haijimu un Aivo Oski.

“Dziesmas galvenā tēma ir par romantiku un jūtām starp diviem cilvēkiem. It īpaši šogad, ņemot vērā regulējumus valstī, ikvienam ir vēlme satikt savus tuviniekus un mīļos cilvēkus pēc iespējas ātrāk. Dziesma ir par vēlmi satikties,” saka Alise.

“Dziesmas uzmetums mums studijā bija radies jau pirms laba laika, taču kādā dienā izdomājām, ka tas varētu būt Alises un Aivo duets. Kad sākām ierakstīt, visi bijām pārsteigti par rezultātu un domājām par to, kāpēc mums tas ātrāk neienāca prātā, un par to, cik labi Alises un Aivo balsis skan kopā. Ņemot vērā, ka dziesma ir ziemīga, tad tai drīzāk ir tāds noskaņas vai noskaņojuma skanējums tagad tik aktuālajā 80-to gadu skanējumā. Savu artavu dziesmai ir iedevis arī Ingara Viļuma bass un ģitāras partijas. Ceru, ka daudzi rezonēs ar dziesmu un noķers to noskaņu, ko centāmies ielikt ar domu – beigās jau viss būs labi,” stāsta Lotars Lodziņš.

Dziesma tapusi “Labo ierakstu studijā” Lotara Lodziņa un Jāņa Kalves vadībā. Publicitātes un video foto autors ir Toms Norde. Un par apģērbu liels paldies tek teikts zīmolam “Branchess”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!