Nobalso par pašmāju alternatīvās mūzikas grupām!

Raksta attēls - Nobalso par pašmāju alternatīvās mūzikas grupām! Publicitātes foto

24.01.2016 / Parmuziku.lv

Mūzikas portāls alternative.lv uzsācis ikgadējo tautas balsojumu, piedāvājot klausītājiem izvērtēt aizvadīto gadu Latvijas alternatīvajā mūzikā.

Klausītāji "Gada Balvā 2015" par savām iecienītākajām grupām var nobalsot nominācijās:

  • Gada albums;
  • Gada video;
  • Zelta bumbieris;
  • Gada jaunā grupa;
  • Gada labākā uzstāšanās.

Balsošana norisinās līdz 5. februārim: www.alternative.lv/gada-balva-2015/.

Kad katrā kategorijā būs noteikts labāko piecinieks, uzvarētāju noteiks portāla alternative.lv žūrija, izņemot nominācijas Gada labākā uzstāšanās un Zelta bumbieris, kur uzvarētājs tiks noteikts tikai pēc klausītāju balsīm.

Alternative.lv Gada balvas 2015 ceremonija notiks 12. februārī Vecrīgas klubā “Pūce, Klubs Naktī”. Vakara gaitā ar priekšnesumiem uzstāsies grupas "S.I.L.S.", "Laika suns" un citas, kas tiks atklātas, tuvojoties ceremonijai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!