Aminata izdod dziesmu “Paved mani (Tuvāk man pašai)”, izziņo rudenī gaidāmu albumu

Raksta attēls - Aminata izdod dziesmu “Paved mani (Tuvāk man pašai)”, izziņo rudenī gaidāmu albumu Publicitātes foto

15.08.2023

Vasaras izskaņā Aminata izdevusi liriski dinamisku dziesmu “Paved mani (Tuvāk man pašai)”, kas ir viens no šoruden gaidāmā albuma “Savvaļas pusē” vēstnešiem. Jau 27. oktobrī Aminata tiksies ar saviem klausītājiem solokoncertā “Paisums.Bēgums” Palladium Rīga koncertzālē.

“Dziesma “Paved mani (Tuvāk man pašai)” tapusi, domājot par iekšējām izmaiņām un sava patiesā “es” meklējumiem. Vērtību maiņa un pārskatīšana nenovēršami ienāk katrā dzīvē, bet ar to kopā ar paveras durvis uz jaunu un plašu pasauli, kurā jāmeklē savi pieturas punkti. Ir skaidrs, ka gribās dzīvot citādāk, bet, kā tieši, vēl jāsaprot, jāatrod īstais ceļš, īstie cilvēki,” stāsta Aminata.

Dziesmas “Paved mani (Tuvāk man pašai)” autori ir Aminata, Kristaps Ērglis un Mikus Frišfelds. Dziesmu producējuši Kristaps Ērglis un DJ Rudd.

“Paved mani (Tuvāk man pašai)” singls būs iekļauts rudenī gaidāmajā albumā “Savvaļas pusē”, kas 2022.gadā iznāca mini albuma formātā, bet šogad ir papildināts un tiks izdots kā pilna apjoma albums. “Savvaļas pusē” tapšanas laikā daudz eksperimentēju, strādājot ar dažādiem autoriem, piemērot sev dažādu žanru elementus. Šo albumu radot, jutos nepiespiesti un sievišķīgi un šķiet, ka šajā albumā esmu atplaukusi un iepazinusi sevis jaunās šķautnes, ” Aminata turpina.

Albuma “Savvaļas pusē” pirmais publiskais pirmatskaņojums notiks 27.oktobrī, kad Aminata aicina savus klausītājus uz tikšanos Palladium Rīga koncertzālē.

“Iedvesmojoties no koncerta pagājušajā gadā un cilvēku pozitīvajām atsauksmēm, kopā ar komandu nolēmām lielu solokoncertu sarīkot arī šogad,” saka Aminata, “Vēlos sagādāt mūzikas svētkus gan saviem klausītājiem, gan arī pati sev pēc iespējas biežāk!”. Gaidāmajā koncertā izskanēs gan jau labi zināmas dziesmas, gan darbi, kas piedzīvos pirmatskaņojumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!