Anete Kozlovska ar jaunu dziesmu "Pļāvējs"

Raksta attēls - Anete Kozlovska ar jaunu dziesmu "Pļāvējs" Ekrānšāviņš no video

01.12.2020

Mūziķe un dziedātāja Anete Kozlovska sadarbībā ar producentiem Kristu Indrišonoku un Mārci Jukumsonu-Jukumnieku klausītājiem dāvina divus jaunus studijas ierakstus.

Dziesma “Pļāvējs” -  stāsts par to, ka ikvienam no mums ir savs dzīves aicinājums, nopļaujamais lauks - katram savs un unikāls.  Ja šobrīd tev viss šķiet vēl miglā tīts un nezināms, dziesmā izskan iedrošinājums  izvēlēties spert soļus uz priekšu ticībā. 

Dziesma “Kristāliņi” Anetes faniem dzirdama jau sen viņas koncertos un dažādās akustiskājās versijās, bet beidzot tā piedzīvo studijas ierakstu, kurā kā īpašs viesis pieaicināta Latvijas Sinfoniskā orķestra arfiste Ieva Šablovska kā arī bundzinieks Miķelis Vīte. 

Īpašs prieks nodot kausītājiem arī dziesmas “Kristāliņi” video (Dāvis Doršs, Andra Doršs) :

   

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!