Anita Intaite laiž klajā singlu Paslēpes

Raksta attēls - Anita Intaite laiž klajā singlu Paslēpes Publicitātes foto

22.04.2021

Dziedātāja Anita Intaite, kura līdz šim latviešu mūzikas pasaulē zināma kā kontrastiem bagāta māksliniece, klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu Paslēpes. Dziesmai tapis arī emocionāli piesātināts vizuālais vēstījums.

Māksliniece Anita Intaite apvieno gan enerģisku dumpinieciskumu, gan sapņainu romantismu. Caur vārdiem, simboliem un skaņām viņa rada pati savu realitāti, vienlaikus arī citus iedvesmojot būt patiesiem un brīviem. Tas jaušams arī mākslinieces jaunākajā singlā.

“Man ir svarīgi ieklausīties sevī. Tur slēpjas mans spēks un mana brīvība. Arī dziesma Paslēpes ir par sevis sastapšanu. Par atvadām no pagātnes un visa vecā, kas vairs nekalpo par labu. Ieskatīties dziļi sevī un paskatīties acīs patiesībai - tas nav viegli! Tomēr, ja esi gana drosmīgs spert soļus pretī patiesībai, kļūsti brīvs un rodi iekšējo harmoniju,” norāda Anita.

Dziesmas Paslēpes teksta autore ir pati dziedātāja, savukārt videoklips tapis sadarbībā ar režisoru Raiti Jāni Raitumu, kurš videoklipā ir arī galvenās vīriešu lomas atveidotājs. “Domājot par dziesmas vizuālo vēstījumu, vēlējos, lai tas ir emocionāli piesātināts, patiess. Tā arī radās mans un Raita kopdarbs - dziesmas Paslēpes videoklips, kurā esam ne vien sapinuši savus stāstus, bet iekļāvuši arī galveno vēstījumu, ko vēlamies nodot klausītājam - nepazaudēt sevi un mirkli, kurā dzīvojam tieši tagad,” turpina Anita. 

Arī režisors Raitis Jānis Raitums uzsver veiksmīgo sadarbību ar mākslinieci: “Radot mākslu, man ir svarīgi būt atklātam, patiesam pret sevi, pat ievainojamam. Sastrādāties ar Anitu bija patiesi viegli, jo šajā ziņā esam ļoti līdzīgi, arī mūsu vērtības sakrīt. Anitai bija nepieciešams atbalstošs partneris, bet man – nepieciešamība radoši izpausties. Tā nu tas ir rezultējies dziesmas Paslēpes videoklipā.”

Savukārt dziesmas producentam Jānim Narbutam, kurš ar Anitu sadarbojies jau iepriekš pie dziesmas “Nepieradinātā” un zināms arī kā grupas Rock’n’Berries basģitārists, darbs pie dziesmas radījis nostalģiskas sajūtas: “Man šī dziesma atsauc atmiņā pusaudžu laikus, kad pasaules topos mirdzēja tādas grupas kā Incubus un Puddle of Mudd. Arī Anita ir ļoti radoša un spilgta personība. Viņas dziesmas vedina uz pārdomām, bet katrs to vizuālais noformējums ir kā spēcīgs kinematogrāfisks darbs.”  

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!