AnnaKrista publisko dziesmu, kas veltīta autsaideriem

Raksta attēls -  AnnaKrista publisko dziesmu, kas veltīta autsaideriem Publicitātes foto

05.01.2022

Dziedātāja AnnaKrista publisko dziesmu “Sapņu Propelleri”, ko velta ikvienam, kas kaut reizi dzīvē ir juties nesaprasts un neiederīgs.

Dziesma tapusi sadarbībā ar ilgtermiņa tandēma biedru - producentu Reini Briģi.

"Ja nu uz pasaules ir vieta, kur tiek saprasti arī autsaideri? Ja nu šo vietu sauc par Nekurzemi?" retoriski jautā AnnaKrista.

Arī sabiedriskā dziedātāja mēdz piedzīvot šāda veida mirkļus un ar šo dziesmu pauž atbalstu visiem, kas jūtas nesaprasti, neiederīgi un atšķirīgi: “Lai “Sapņu Propelleri” skan kā himna mums - visiem tiem, kas jūtas nesaprasti, un mēs zinām, ka šajā pasaulē neesam vieni!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!