ANNEMARIA piedāvā dziesmu „Mainīt”

Raksta attēls - ANNEMARIA piedāvā dziesmu  „Mainīt” Publicitātes foto

30.10.2020

Dziedātāja ANNEMARIA piedāvā savu jaunāko dziesmu „Mainīt”. Singla vārdu autore ir pati izpildītāja, bet mūzikas līdzautors, kā arī producents ir Juris Ludženieks.

„Dziesma savu dzimšanas dienu gaida jau kādu laiciņu, un beidzot tā ir pienākusi! Esmu cilvēks, kurš pieķer sevi domās par to, kāpēc viss ir tā, kā to redzam, dzirdam, sasmaržojam. Noteikti neesmu vienīgā, kas ieplūst savā pasaulē, nododas vispārēja rakstura pārdomām un cenšas savienot šķietami nesavienojamo. Kaut arī ne manos, ne kāda cita spēkos nav iespējas mainīt ne laika apstākļus, ne zvaigžņu ceļus, daudz ko varam veidot no jauna, mainot paši sevi,” stāsta ANNEMARIA.

Šī gada aprīlī ANNEMARIA izdeva savu pirmo singlu „Mirklī būt”, kam augustā sekoja otrais singls „Saldējuma kokteilis”, bet jau nākamgad dziedātāja plāno izdot savu pirmo debijas albumu vai EP.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!