Ar grandiozu emociju diapazonu apveltītu singlu ''Rozes & Pelni'' klajā nāk pašmāju mūziķe Christiana!

Raksta attēls - Ar grandiozu emociju diapazonu apveltītu singlu ''Rozes & Pelni'' klajā nāk pašmāju mūziķe Christiana! Publicitātes foto

08.03.2021

“Rozes & Pelni” ir pašmāju dziedātājas Christiana (Kristiāna Budčenko) jaunais singls, kas ir turpinājums veiksmi piedzīvojušajam debijas singlam “ChupaChups”.

Skaņdarbs "Rozes & Pelni" ataino romantisku, taču neveselīgu attiecību sekas no galvenās varones (dziedātājas) skatu punkta un tās iekšējās pasaules. Rozes simbolizē mīlestību, kamēr nevēlēšanās atrast kompromisu attiecībās rada liesmas. Mīlestība vienkārši sadeg un paliek tikai pelni.

Dziedātāja aicina aplūkot, kā tas ir, kad neveselīgās attiecībās, Rozes ir tās, ko sagaida, bet no tām paliek tikai Pelni.

''Rozes & Pelni'' mūzikas videoklips ataino spēcīgas, neatkarīgas sievietes tēlu, kura sabiedrības spiediena dēļ apspiež savas emocijas, kas noved līdz emocionālajam sabrukumam.

''Sabiedrība no sievietēm sagaida uz stereotipiem balstītu uzvedību. Spiediens, kuru ikdienā uz mums uzliek ne tikai sabiedrība, bet arī ģimene, draugi un mēs paši sev.  Ja laicīgi nepamanam šī spiediena ietekmi uz mums, tad varam nonākt līdz emocionālajam sabrukumam. Lai izvairītos no šādām sekām esmu sapratusi, ka savas emocijas nedrīkst apspiest un tās ir jāizdzīvo, tomēr neaizmirstot par emocionālo inteliģenci.'' stāsta Christiana.

Latvijas mūzikas industrijā, solo māksliniece Christiana ir jaunais talants. Christiana ir dziedātāja, mūziķe, māksliniece un dejotāja no Rīgas. Savas gaitas mūzikā Christiana iesāka ar HipHop/Rap žanru, tomēr šobrīd turpinās tās, virzoties uz R&B/POP žanru. Mūzikas veidošanas procesā sadarbojas ar producentu rolandu če.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!