Ar tituldziesmu “Nu-ku-smalki-šiki-drū” tiek izziņots “Tutas lietu” jaunākais mūzikas albums

Raksta attēls - Ar tituldziesmu “Nu-ku-smalki-šiki-drū” tiek izziņots “Tutas lietu” jaunākais mūzikas albums Publicitātes foto

03.11.2020

Bērnu iemīļotā raidījuma “Tutas lietas” veidotāji pēc mēneša, 1. decembrī, klajā laidīs jau otro mūzikas albumu bērniem “Nu-ku-smalki-šiki-drū”.

Latviešu bērni visā pasaulē ir iemīļojuši ne tikai Tutu un viņas jaukos draugus – Lapsu un Feneku, bet arī raidījumā iekļautās skaistās dziesmiņas, kuru autore ir talantīgā dziedātāja un komponiste Laura Polence. Raidījuma sestā sezona, ko šobrīd var skatīties LMT Straumē, LMT Viedtelevīzijā, kā arī “Tutas lietu” YouTube kanālā, izdevusies īpaši muzikāla! Jaunās sezonas sērijās iekļautas piecas oriģināldziesmas un divas latviešu tautas dziesmas/rotaļas. Visu Tutas oriģināldziesmu autore ir Amsterdamā dzīvojošā latviešu komponiste Laura Polence, bet vārdus dziesmiņām rakstījuši dzejnieks Kārlis Vērdiņš, dzejnieks Edvards Kuks un Elizabete Lukšo-Ražinska.

Dziesmas iedziedājusi pati Laura, instrumentāli skaņdarbus līdzās Polencei iespēlējuši arī Breno Viricimo, Rūdolfs Dankfelds un Lucas Figueiredo Santana. Mūzikas albums ierakstīs Bruno Viricimo studijā Amsterdamā.

Albuma tituldziesma “Nu-ku-smalki-šiki-drū” bērniem piedāvā jaunu burvju vārdiņu, ko gan pieklājības, gan jautrības nolūkos var lietot “paldies” un “lūdzu” vietā. Burvju vārdu izgudrojis, tāpat kā dziesmas vārdus sarakstījis dzejnieks Edvards Kuks. Nu-ku-smalki-šiki-drū veltīta atsevišķi sērija, kurā iekļauts arī dziesmiņas video klips.

Jaunais mūzikas albums no šī gada 1. decembra būs pieejams gan digitālā formātā vietnē “Spotify”, gan to būs iespējams iegādāties fiziski – “Tutas lietu” interneta veikalā, kā arī bērnu preču un mūzikas ierakstu veikalos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!