Arī šogad norisināsies “Liepāja Lake Music” koncerti uz ūdens – Liepājas ezerā

Raksta attēls - Arī šogad norisināsies “Liepāja Lake Music” koncerti  uz ūdens – Liepājas ezerā Publicitātes foto

15.06.2020

Jūlija un augusta mēnešos uz peldošas skatuves mūzikas mīļotājiem tiks piedāvātas astoņas, stilistiski dažādas koncertprogrammas, piedaloties pašmāju popularitāti un atzinību guvušiem māksliniekiem, tostarp – Mārcim Auziņam, Vestardam Šimkum, Aminatai, grupām “Saldās sejas”, “Keksi”, “Latvian Blues Band”, kā arī Liepājas jaunajiem mūziķiem – Mikam Akotam, Jānim Narkevicam un Edgaram Jānim Kārkliņam.

“Liepaja Lake Music” koncertciklu ideja tapusi pirms dažiem gadiem, kad, apvienojoties entuziastisku un profesionālu mūziķu un pasākumu organizētāju domubiedriem, Liepājā tika aizsākta vēl nebijusi muzikālā tradīcija: gada saulainākajā laikā klausītājiem un īstiem labas mūzikas cienītājiem piedāvāt koncertus ezerā uz ūdens, visas vasaras sezonas garumā.

“Arī šogad, plānojot piedāvājumu un domājot par mūsu klausītājiem un “Liepaja Lake Music” 2020. gada sezonas mūzikas žanru daudzveidību, esam uzrunājuši lieliskus mūziķus, kuri priecēs ikvienu Lake Music klausītāju! Mums ir milzīgs prieks arī par to, ka pamazām mīkstinoties kultūras pasākumu ierobežojošo noteikumu ietvaram, mums tiešām ir šī iespēja projekta ieceri realizēt, piedāvājot klausītājiem koncertus klātienē, neierastā formātā un sniedzot iespēju baudīt lielisku atmosfēru. Mēs ticam, ka 2020. gada Lake Music programma būs īpaša ne tikai klausītājiem, bet arī pašiem māksliniekiem, kuriem tik ilgi dzīvo koncertu sniegšana ir bijusi pilnīgi vai daļēji neiespējama.”, komentē “Liepaja Lake Music” projekta vadītāja Irita Kalēja.

“Liepaja Lake Music” 2020. gada sezonas koncerti norisināsies svētdienu un trešdienu vakaros plkst. 20.00 vai 21.00, iesākoties nedaudz pirms saulrieta. Pasākumu apmeklētāji ūdens ceļu no krasta uz peldošo skatuvi ezerā mēros ar katamarānu, laivu vai plostu, tādejādi pasākuma piedzīvojumam piešķirot vēl lielāku piedzīvojuma un patiesa notikuma garšu.

2020. gada “Liepāja Lake Music” sezonas atklāšana norisināsies svētdienā, 5. jūlijā, uzstājoties latviešu ģitāristam, komponistam un aranžētājam Mārcim Auziņam. 19. un 29. jūlija koncertos klausītājus priecēs jaunie un daudzsološie Liepājas mūziķi – Jānis Narkevics un Edgars Jānis Kārkliņš, kā arī ģitārists Miks Akots. 2. augustā uz peldošās skatuves kāps pianists Vestards Šimkus, 9. augustā enerģijas un rokenrola pilnie “Keksi”, 16. augustā grupa “Saldās sejas”. 19. augusta vakarā Liepājas ezera viļņos dzirdēsim pārsteidzošo un krāsaino Aminatu, savukārt 2020. gada “Liepāja Lake Music” sezonas noslēgums gaidāms kopā ar “Latvian Blues Band” mūziķiem.

Biļetes uz “Liepāja Lake Music” koncertiem pieejamas iegādei bilesuserviss.lv:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!