"Sus Dungo" dalībniecei Anneli Arro gaidāms solo albums. Noklausies pirmās dziesmas!

Raksta attēls - "Sus Dungo" dalībniecei Anneli Arro gaidāms solo albums. Noklausies pirmās dziesmas! Publicitātes foto

21.04.2016 / Parmuziku.lv

Anneli Arro, kas ir arī grupas "Sus Dungo" bundziniece un perkusioniste, 27. aprīlī izdos savu solo albumu "Lucas".

Albums "Lucas" ir dziesminieces Anneli Arro debijas albums, kurā klausāmas mūziķes pašas sarakstītas un izpildītas kompozīcijas. “Lucas” ir tā saucamais "bedroom"(guļamistabas) ieraksts, kas tapis 2015.gada nogalē un 2016.gada sākumā Rīgā. To producējis, ierakstījis un miksējis Toms Taukulis, savukārt māsterējis Karls Safs (Carl Saff) no ASV.

Tas ir akustisks, minimālistisks un tuvs albums ar melodiskiem balss motīviem. No vienas puses atmosfērisks, no otras puses tāds, kurā jāieklausās, lai paliktu tuvu mirklī. Dziesmas ir nelielas dzīves atziņu pērlītes, kas izveido tādu kā kaklarotu, kas tiek nēsāta sevī un nevilšus atklājas citiem.

Līdz albuma iznākšanai Anneli Arro  piedāvā noklausīties divus singlus: 

"Truth Is"

"Loved"

“Lucas”  būs pieejams no 27.aprīļa interneta mūzikas veikalā Bandcamp. Albuma prezentācija notiks 27.aprīlī plkst.19:00 Fon Stricka Villa, A.Briāna ielā 9, Rīgā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!