Artura Gruzdiņa grupa "Refleksija" izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Artura Gruzdiņa grupa "Refleksija" izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

19.11.2021

Rūjienā bāzētā rokgrupa Refleksija, kuras solists ir X Faktors uzvarētājs Arturs Gruzdiņš, publicē dziesmu "Neredzēt".

Par dziesmas tapšanu grupas solists Arturs Gruzdiņš saka - "Šī dziesma grupas koncertos ir skanējusi jau no pastāvēšanas pirmās dienas, bet ierakstīta tika tikai nesen. Ja pareizi atceros, tad tā bija viena no pirmajām, kuras demo versiju Dairis mums parādīja. Tuvojoties grupas pastāvēšanas 6. jubilejai, nolēmām, ka ir īstais brīdis to uzdāvināt saviem klausītājiem. Tad nu, daudz laimes dzimšanas dienā, Refleksijas kareivji". Grupas dalībnieki gaida pandēmijas beigas, lai varētu atkal satikties ar saviem klausītājiem enerģiskos brīvdabas un iekštelpu koncertos. Bet kamēr tas nav iespējams, vīri no Rūjienas ir paredzējuši vēl pāris muzikālus pārsteigumus.

Dziesmas ierakstā piedalījušies Arturs Gruzdiņš (vokāls, ģitāra); Dairis Teteris (ģitāra); Normunds Zauls (bass); Klāvs Skujiņš (bungas). Dziesma ierakstīta un apstrādāta KS Records, Kārļa Šteinmaņa vadībā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!