Atis Zviedrs publisko jaunu dziesmu "Savāda Ēna"

Raksta attēls - Atis Zviedrs publisko jaunu dziesmu "Savāda Ēna" Publicitātes foto

16.11.2020

Turpinot iesākto darbu pie solo materiāla, mūziķis Atis Zviedris, nodod klausītāju uzmanībai jaunu dziesmu ‘’Savāda Ēna’’.

‘’Dziesma tapusi nedaudz vairāk, kā pirms gada. ‘’Savāda Ēna’’ pirmā versija bija lēnais gabals, kuru sarakstīju vēlu vakarā, sēžot pustumsā, savā darba istabā. Mūzika un vārdi pieteicās paši un es sajutos kā instruments, augstākas varas rokās! Atminos, ka tovakar biju ļoti emocionāls un pēc dziesmas uzrakstīšanas mentāli sabruku. Bet tā mēdz notikt. Jo vairāk rakstu mūziku, jo vairāk saprotu, ka tā ir daļa no radošā procesa.,’  par skaņdarbu saka mūziķis ‘’Dziesmas sajūta, kādu dzirdat šajā ierakstā, radās apzināti, jo vēlējos skaņdarbu ietērpt savādāk. Esmu no sirds pateicīgs producentam un lieliskam mūziķim, Jānim Ķerim, par milzīgo darbu, kas ieguldīts, lai dziesma skanētu tā, kā tā skan šobrīd! Tā pat paldies Kasparam Lastovskim, kurš palīdzēja ar skaņu celiņu ierakstu, uzslavas pelnījis Mārtiņš Burkevics par sabalansēto studijas miksu un liels paldies igauņu producentam Allan Kasuk par dziesmas gala skanējumu!’’

‘’Savāda Ēna’’ video veidotājs ir Kaspars Eniņš. ‘’Bieži dzīvē šaustām sevi par lietām, kas pagātnē izdarītas vai nepadarītas. Ēdam sev matus no galvas, ja nespējam no tām mācīties!’’ par dziesmas sajūtām stāsta video veidotājs Kaspars Eniņš. 

Dziesma ‘’Savāda Ēna’’ ir ierakstīta par saņemto Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības ‘’LaIPA’’ stipendiju jaunas mūzikas radīšanai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!