Atzīmējot valsts svētkus, notiks grupas "LĪVI" akustiskā albuma koncerts

Raksta attēls - Atzīmējot valsts svētkus, notiks grupas "LĪVI" akustiskā albuma koncerts Foto: Edgars Pohevičs

01.11.2017 / Parmuziku.lv

12. novembrī Liepājā, kultūras namā "Wiktorija", plkst. 16.00, atzīmējot Latvijas svētkus, notiks grupas "LĪVI" akustiskā albuma “Bez štepseļiem” koncertieraksts.

Kopš 1994. gada albuma  "Spoku koks", kurš tika ierakstīts, pāraranžējot visiem zināmās grupas tā laika dziesmas akustiskās, bet gana līviskās manierēs un noskaņās, ir pienācis laiks, kad grupai "LĪVI", piedaloties grupas draugiem - saksofonistam Aleksejam Balinskim un vijolniekam Dzintaram Beitānam ar stīgu kvartetu – arī šobrīd ir ko teikt šajā sakarā!

Šī ir vienreizēja iespēja būt klātesošiem, piedalīties un iemūžināt savu klātbūtni ierakstā, kurš, sadarbībā ar ierakstu kompāniju “MICREC”, jau šogad tiks tiražēts digitālajā un arī vinila formātā.

Pasākuma rīkotāji iesaka biļetes iegādāties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots! Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!