Audience Killers izdod albumu un publicē video

Raksta attēls - Audience Killers izdod albumu un publicē video Publicitātes foto

20.05.2016 / Parmuziku.lv

20. maijā klajā nācis grupas Audience Killers debijas albums “Floating Islands”. Grupa publicējusi arī savu jaunāko video dziesmai “Sounds Like You” un aicina klausītājus uz albuma prezentācijas koncertu.

Albumā iekļautas 10 jaunas kompozīcijas, kas tapušas grupas nesen izveidotajā studijā “Trii House”, Rīgā. Albumu producējis grupas solists Normunds Petrovs.

Miksējis un ierakstījis Reinis Kārkliņš no grupas Franco Franco.

Albuma ierakstā piedalījušies arī tādi mākslinieki kā Mārtiņš Makreckis (DJ Makree), Normunds Lukša (The Sound Poets), Kristaps Ērglis (Triana Park) un dziedātāja/aktrise Holly Quin Ankrah no Londonas (dziesmā We’re Ticking Clocks).

Skaņas pēcapstrādi veicis Deivs Kūlijs (Dave Cooley) no Elysian Masters studijas, Losandželosā. Turklāt pie albuma vizuālā noformējuma strādājusi poļu māksliniece Paulīna Virta (Paulina Wyrt).

“Floating Islands” jau tagad ir pieejams digitālās mūzikas vietnēs iTunes, Spotify u.c.

Albumu iespējams iegādāties kompaktdiska un vinila plates formātā mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās Rīgā, kā arī internetā.

Albuma otrajam singlam “Sounds Like You” video tapis sadarbībā ar kanādiešu režisoru Seb McKinnon. Par video tapšanas lokāciju apzināti tika izvēlēta sala Atlantijas okeāna piekrastē - Ņūfaundlenda (Newfoundland).

Pats klipa režisors par video izsakās šādi: “Priekš manis video ir par zudušas cerības atjaunošanu. Krišanu un atdzimšanu. Jo visam ir savs laiks un vieta. Dzīvo, smejies un esi brīvs.”

Audience Killers jauno albumu prezentēs koncertā jau šo sestdien, 21. maijā klubā ONE ONE Šarlotes ielā 18a, Rīgā. Koncerta biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas lētāk: www.bezrindas.lv

Audience Killers sastāvā ir Normunds Petrovs (vokāls, taustiņi, ģitāra), Arletta Supe (taustiņi, bekvokāls) un Edgars Oplucāns (bungas).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!