BALSIS atsāk koncertus klātienē

Raksta attēls - BALSIS atsāk koncertus klātienē Facebook

07.07.2020

Ilgojoties pēc aktīvas koncertdzīves un tikšanās ar klausītājiem, Jauniešu koris BALSIS jūlija otrās nedēļas nogalē sniegs 3 publiskus koncertus - Upītē, Baltinavā un Limbažos.

Kā katru gadu, koris pēc iespējas biežāk koncertē Latvijā, izņēmums nav arī šī vasara. Latgales pusē Baltinavā un Upītē Balsis būs pirmo reizi.

11. jūlija vakarā plkst. 20.00 uz dvēselisku koncertu kopā ar Jauniešu kori BALSIS aicina Andris Slišāns – Upītes Nemateriālās kultūras mantojuma centra direktors. Koncerts notiks pie Upītes Tautas nama. Muzicēt pirmo reizi šajā vietā koris izvēlējies, sekojot savu dziedātāju dzimtajām vietām. Par Ziemeļlatgales pērli dēvētā Upīte ir 250 km attālumā no Rīgas un ir spilgta kultūras notikumu radītāja.

12. jūlijā BALSIS varēs dzirdēt īpašā dievkalpojumā Baltinavas Jaunavas Marijas Pasludināšanas Romas katoļu baznīcā – dievkalpojuma sākums 11.30, kora uzstāšanās 12.15.

12. jūlijā plkst. 18.00 koris kopā ar Limbažu pilsētu aicina uz koncertu Limbažu svētā Jāņa baznīcā, atzīmējot dievnama 340. gadskārtu. BALSIS Limbažu pusē nav bieži, bet toties regulāri, gan Emiļa Melngaiļa un Baumaņu Kārļa svētkos, gan solo koncertos baznīcā.

Saturiski visi koncerti būs atšķirīgi, bet priekšplānā vienmēr ir latviešu autoru garīgā un laicīgā mūzika.

Arī augustā BALSIS būs dzirdamas daudzviet – 23. augustā Īlē un no 27. līdz 30. augustam kopā 10 koncertos Lielupes krastos. Lielupes BALSIS būs dzirdamas no Bauskas līdz Jelgavai, jo dosies lejup pa upi ar laivām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!