"BB Summer Jam" noslēgumā koncertēs "Omerta" un Liepājas mākslas foruma dalībnieki

Raksta attēls - "BB Summer Jam" noslēgumā koncertēs "Omerta" un Liepājas mākslas foruma dalībnieki Publicitātes foto

19.07.2017 / Parmuziku.lv

Kabeļveikborda sacensību „BB Summer Jam” noslēgumā 22. jūlijā plkst. 21.00 gaidāms iespaidīgs brīvdabas koncerts ar vairāku mūzikas apvienību un dīdžeju piedalīšanos, tostarp dīdžeju Arti Kuprišu, instrumentālo duetu „Kaktiņš Stūrītis” un roka trio "Omerta".

„BB Summer Jam” arvien vairāk gribas pieteikt ne vairs kā tikai veikborda sacensības, bet jau kā mazu vasaras festivālu, jo ar katru gadu stabilu vietu šajā pasākumā ieņem arī kvalitatīvas muzikālās performances Latvijā pazīstamu mākslinieku izpildījumā, ko sacensību noslēgumā, turklāt bez maksas, piedāvājam baudīt uz īpašās „BB wakepark” brīvdabas skatuves,

saka pasākuma organizatore Santa Vēvere.

Šogad uz „BB Summer Jam” skatuves kāps progresīvi instrumentālais roka trio „Omertà” no Rīgas. 2011. gadā izveidotās mūziķu apvienības daiļradi raksturo agresīvi ģitāras rifi, spēcīgas basa līnijas un transcedentāli bungu ritmi. Puiši ir snieguši koncertus neskaitāmos festivālos un roka klubos visā Baltijā, arī koncertzālē „Palladium” un Rīga Radio tiešraidē. 2014. gadā saņemta „Alternative.lv” Gada balva, savukārt 2015. gadā ir iznācis debijas albums „Crown Of Seven".

Atkārtoti „BB Summer Jam” auditorijai būs iespēja baudīt fantastisko pašmāju elektroniski akustisko duetu „Kaktiņš Stūrītis”. 2011. gadā tapušais instrumentālais duets darbojas alternative, hiphopa un elektronikas pamalēs, kur dažnedažādus instrumentus stimulē Mārtiņš Jansons, bet par ritma sekciju rūpējas Mārtiņš Kuzmins. 2014. gadā izdots pirmais studijas ieraksts “K.S.”, bet 2015. gadā saņemta Spēlmaņu nakts balva kategorijā „Gada sniegums laikmetīgajā dejā” par dalību Elīnas Gaitjukevičas izrādē „Atgriešanās”. Kā īpašajiem visiem “Kaktiņam Stūrītim” nācies piedalīties tādos pasākumos kā post-rock grupas no Japānas „Mono” koncerts (2012), ADwards 2013, Latvijas Arhitektūras gada balva 2017, TEDxRIGA 2017. Dueta „Kaktiņš Stūrītis” sniegumu augustā varēs baudīt arī Liepājas mākslas forumā.

Vēl viens skaņas mākslinieks, kura performance iekļauta ne vien „BB Summer Jam”, bet arī Liepājas mākslas foruma programmā, ir dīdžejs Artis Kuprišs, kas elektronisko deju mūziku sapludina ar latviešu etnogrāfisko mūziku. Artis ir piedalījies neskaitāmos elektroniskās mūzikas projektos un veidojis skaņas instalācijas dažādos mūzikas festivālos. Bez jau minētajiem māksliniekiem šogad „BB Summer Jam” publiku priecēs arī tādi dīdžeji kā romantisko elektroniku spēlējošais DJ Feldmanis, kas aktīvi darbojas ne tikai Rīgas, bet arī Berlīnes, Amsterdamas un Stokholmas klubos, kā arī DJ Pupa, jeb Kristaps Daņiļevičs, kurš Rīgas klubos atskaņo funk, disco, afro un house mūziku.

Visu pasākuma norises laiku būs atvērta „BB wakepark” kafejnīca. Detalizētu pasākuma programmu var atrast „BB wakepark” sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram, kā arī mājas lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!