Borowa Mc izdod motivacijas himnu latgaliski

Raksta attēls - Borowa Mc izdod motivacijas himnu latgaliski Publicitātes foto

17.08.2020

Grupa Borowa Mc klausītājiem nodod jaunu singlu TU VARI, kas ir no grupas, vēl šajā adā gaidāmā albuma.

Gan par darbu pie dziesmas, gan topošu albumu grupa izsakās, citējot dziesmu: “Ja Tu vari, tad Tu dari! Kā maratonā – esam pārvarējuši sienu un ievilkuši otro elpu, un, uzņemot tempu un apgriezienus, dodamies pretī jaunajam!” Jaunā dziesma ir kā mantra, ko atkārtot ceļā uz jauniem sasniegumiem.

Dziesmas TU VARI mūzikas autori ir Arcadia 87 un Guntra Kuzmina – Jukna, teksts – Aigars Runčis, producents Arcadia 87. 

Video redzama laikmetīgās dejas dejotāja un horeogrāfe Agnese Bordjukova, kura dejā izstāsta savu interpretāciju par dziesmu. Tāpat video redzams, iespējams, skaistākais saulriets Latgalē. Video autors ir Artūrs Valdmanis. Tas filmēts Latgalē - ūdens tūrisma attīstības centrā BĀKA un Felicianovas muižā.

TU VARI ir jau otrais Borowa Mc singls šogad. Pēc pāris gadu klusēšanas maijā grupa izdeva atgriešanās singlu DONCOJ AR MANI, kas iezīmēja pavērsienu grupas skanējumā, par ko parūpējas mūzikas producents Arcadia 87. Grupa Borowa Mc dibināta 2004. gadā, un izdevusi trīs studijas albumus. Borowa Mc darbojas Aigars Runčis, Guntra Kuzmina - Jukna un Ingars Gusāns.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!