Borowa Mc soliste Guntra Kuzmina publicē dziesmu „Buorstuos”

Raksta attēls - Borowa Mc soliste Guntra Kuzmina publicē dziesmu „Buorstuos” Foto: Aldis Krūmiņš

19.02.2016 / Parmuziku.lv

Borowa Mc soliste Guntra Kuzmina publisko singlu „Buorstuos”. Dziesmas mūzikas autors ir Ingars Gusāns un teksta autore Līga Rundāne.

Guntra Kuzmina kopā ar Ingaru Gusānu muzicē jau vairāk nekā 10 gadus un šī dziesma ir veltījums Ingaram dzimšanas dienā, kā arī visiem mīlētājiem mīlestības mēnesī. Šī nav pirmā reize, kad ārpus grupas dziesmas tapšanā sadarbojušies dziedātāja Guntra un ģitārists un komponists Ingars.

„Ingara dziesmas melnrakstu atradu pavisam nejauši, slepus devos uz studiju, un te nu ir gala rezultāts. Dažreiz mums nevajag nemaz tik daudz. Pietiek ar pavisam maziem ikdienas priekiem un pārsteigumiem. Aicinu atcerēties, cik daudz mums nozīmē draugi un cilvēki, kuri mums tic un mūs iedvesmo," saka Guntra.

Dziedātāja gatavojas pirmajiem akustiskajiem koncertiem, kuros varēs dzirdēt jaunākās Guntras un Ingara kompozīcijas latgaliešu valodā. Koncerti paredzēti aprīlī un maijā Latgalē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!