"Carnival Youth" latviešu kino mūzikas koncerts "Naivais ku-kū" pieejams ierakstā

Raksta attēls - "Carnival Youth"  latviešu kino mūzikas koncerts "Naivais ku-kū" pieejams ierakstā Foto: Edgars Pohevičs)

22.06.2020

Mūzikas grupa "Carnival Youth" 20.jūnijā Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ar diviem izpārdotiem koncertiem sniedza pirmo ieskatu savā latviešu kino mūzikas “Naivais ku-kū” koncertprogrammā, kurā izskanēja dziesmas no leģendārām latviešu filmām.

Vēl līdz 25.jūnijam ir iespēja noskatīties koncerta ierakstu, pērkot biļeti  "Biļešu paradīzes" interneta mājas lapā - https://bit.ly/CYNaivaiskuku

Repertuārā bija 18 skaņdarbi, to starpā tādas dziesmas kā “Dzeguzes balss”, “Alvas zaldātiņi”, “Ances romance”, tēma no “Ilgais ceļš kāpās”, “Skauģu dziesmiņa” un “Dziesma nenosalst.” Pasākumu vadīja un ieskatu filmās, no kurām tika atskaņota mūzika, sniedza Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis.

Kā atzīst grupas dalībnieks R. Vanags: “ Ieraksta iespēja  ļaus šos Līgo svētkus pavadīt kopā ar jaunos skaņu kažociņos ieģērbtām un sev mīļām latviešu dziesmām”.

Koncerta ierakstu  atbalsta Liepājas pilsēta.

Rudenī grupai “Carnival Youth” joprojām ir paredzēta “Naivais ku-kū” koncertsērija, kuras ietvaros laika posmā no 30. septembra līdz 18. oktobrim plānoti koncerti Rīgā, Ādažos, Smiltenē, Siguldā, Kuldīgā,  Bauskā, Rēzeknē, Alūksnē, Liepājā, Ventspilī, Gulbenē un Talsos.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!