"Carnival Youth" tiešraides koncerts "Naivais ku-kū" no Liepājas koncertzāles

Raksta attēls - "Carnival Youth" tiešraides koncerts "Naivais ku-kū" no Liepājas koncertzāles Foto: Filips Šmits

06.06.2020

Mūzikas grupa "Carnival Youth" 20.jūnijā piedāvās ieskatu latviešu kino mūzikas programmā “Naivais ku-kū”, kuru plkst. 21:00 varēs vērot tiešraidē. Būs pieejams arī klātienes biļetes, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

“Plaukstošās vasaras smaržu iedvesmoti, nolēmām jūs pārsteigt un izziņot "Naivais Ku–kū" tiešraides koncertu, tādējādi ieskandinot Jāņus ar dziesmām no latviešu kino filmām,” stāsta grupa.

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Biļetes tiešraidei iepriekš pārdošanā līdz 19.jūnijam (ieskaitot) maksā 6 eiro, bet koncerta dienā 8 eiro. Ir pieejamas ieraksta biļetes par 10 eiro, ar kuru iespējams vērot koncertu gan tiešraidē, gan visus Līgo svētkus līdz 25.jūnijam.  Klātienes biļetes pieejamas par 25 eiro pie galdiņiem, un par 20 eiro parterī vai balkonā.

Grupas dalībnieks Roberts Vanags: “ Ieraksta iespēja  ļaus šos Līgo svētkus pavadīt kopā ar jaunos skaņu kažociņos ieģērbtām un sev mīļām latviešu dziesmām no tādām kinofilmām kā "Elpojiet dziļi", "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", "Ceplis", "Dāvana vientuļai sievietei", "Blakus" un vēl, un vēl, un vēl! Programmu veidosim tādu, lai interesanti klausīties būtu gan tiem, kas I. Kalniņa un R. Paula labākās dziesmas zina kā alfabētu, gan tiem, kas ar tām iepazīsies pirmo reizi! Tad, nu, skābējam gurķus, sienam sieru, marinējam šašliku un tiekamies "Naivais Ku-kū" Jāņu tiešsaistes koncertā!”

5.jūnijā klajā nāca leģendārā Imanta Kalniņa dziesma “Dzeguzes balss”  “Carnival Youth” izpildījumā no kinofilmas “Elpojiet dziļi” (“Četri balti krekli”). 

Rudenī grupai “Carnival Youth” joprojām ir paredzēta “Naivais ku-kū” koncertsērija, kuras ietvaros laika posmā no 30. septembra līdz 18. oktobrim plānoti koncerti Rīgā, Ādažos, Smiltenē, Siguldā, Kuldīgā,  Bauskā, Rēzeknē, Alūksnē, Liepājā, Ventspilī, Gulbenē un Talsos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!