Ceturtdien Spīķeru kvartālā brīvdabas koncertu sniegs grupa “Lādezers”

Raksta attēls - Ceturtdien Spīķeru kvartālā brīvdabas koncertu sniegs grupa “Lādezers” Publicitātes foto

23.08.2021

Šo ceturtdien, 26. augustā, plkst. 19.00 uz brīvdabas skatuves Spīķeru kvartālā kāps leģendārā un skatītāju iemīļotā grupa “Lādezers”.

“Lādezers” ir 1987. gadā dibināta latviešu rokgrupa, kuras kodolu veido Aigars Voitišķis (ģitāra, balss) un Ingus Ulmanis (ģitāra, balss, taustiņi). Pēc gandrīz 10 gadus ilgas pauzes, grupa “Lādezers” aktīvu darbību atsāka 2019. gada vidū. Ar paplašinātu sastāvu, kurā ietilpst Anete Kozlovska (balss, perkusijas, taustiņi), Anrijs Grīnbergs (bungas) un Roberts Rasa (basģitāra), “Lādezers” izdeva dziesmu “Kā man laiku apvaldīt”, kas ļoti veiksmīgi iekaroja Latvijas radiostaciju topus.

Koncerts norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8k-1. Ieeja no plkst. 18.00, koncerta sākums plkst. 19.10.

Ieeja koncertā bez maksas. Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!