CHRIS NOAH dziesmas “ONLY WORDS” video

Raksta attēls - CHRIS NOAH dziesmas “ONLY WORDS” video Foto: Filips Šmits

16.02.2021

Chris Noah izdod liriku video dziesmai “Only Words” no Zelta Mikrofonam nominētā albuma “Distance”. Dziesma ir tapusi sadarbībā ar ilggadējo Chris Noah partneri, britu producentu Kristoferu Harrisu (strādājis ar Bear's Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.) un par video vizuālo noformējumu parūpējies Didzis Bardo.

“Dziesma “Only Words” ir stāsts par to, ka daudzās dzīves situācijās cilvēki mēdz būt egoistiski. Konkrētas lietas tiek darītas tikai  sev izdevīgos brīžos, taču pasniegtas citā gaismā – tā it kā tas būtu darīts otra labā,” atklāj Chris Noah. Par dziesmas tapšanas procesu Chris stāsta: "Gan ”Only Words”, gan arī kopumā visa "Distance" minialbuma radīšana man kā dziesmu autoram atšķīrās no līdz šīm ierastā procesa. Parasti dziesmas stāsts tiek vismaz daļēji aizgūts no savas pieredzes, taču šoreiz lielākoties iedvesmojos no lietām un notikumiem, ko novēroju notiekam sev apkārt. Gan no man tuviem, gan no ne tik tuviem cilvēkiem. Ir interesanti redzēt lietas no malas, tas viennozīmīgi paver citu rakursu, un šķiet, ka daudz labāk var ieraudzīt "kopējo bildi".”

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!