Chris Noah izdod EP “Distance Deluxe”

Raksta attēls - Chris Noah izdod EP “Distance Deluxe” Foto: Filips Šmits

06.11.2020

6. novembrī klajā nāk pašmāju mūziķa Chris Noah minialbums jeb EP “Distance Deluxe”, kas ir šī gada 20. martā iznākušā minialbuma “Distance” papildināta versija.

Līdzās EP “Distance” dziesmām, ierakstā atrodams singls “This Is The Night”, tā akustiskā dzīvā versija, kā arī fanu iemīļotās dziesmas “River” akustiskāka versija.

Par dziesmu “This Is The Night” Chris stāsta: ““This Is The Night” ieraksta process notika pēc EP “Distance” izdošanas un jau tad nonācām pie secinājuma, ka tā ļoti labi iederas starp minialbuma dziesmām. Tā ir ne tikai kā spēcīgs singls, bet arī kalpo kā lielisks EP “Distance” papildinājum, kas piešķir patīkamu kontrastu pārējām minialbuma dziesmām.

“This Is The Night” tika izdota 23. oktobrī un iznāca ar Renāra Liepiņa režisētu video klipu. 

Par akustisko dziesmu iekļaušanu minialbumā, mūziķis stāsta: “Dziesmas lielākoties rodas akustiski un tikai pēc tam, pievienojot dažādus instrumentus un citas nianses, tiek iegūts “pilnais skanējums”, ko dzirdam radio un straumēšanas platformās. Arī “This Is The Night” radās šādā veidā, tādēļ vēlējos klausītājus aizvest līdz dziesmas pirmsākumiem un ļaut dzirdēt dziesmu tā, kā tā sākotnēji tika sakomponēta. Pats esmu liels akustiskās mūzikas cienītājs, tādēļ man ir liels prieks izdot šādu dzīvo dziesmas versiju, kurā esmu dzirdams tikai es ar savu ģitāru. Savukārt minialbumā iekļautā dziesmas “River” akustiskāka versija koncertos, kuros nespēlēju ar pilno grupu, ir kļuvusi par fanu favorītu un šādā skanējumā iegūst pavisam jaunu elpu.”

6. decembrī divos īpašos koncertos (17:00 un 20:00) Chris Noah paredzēts uzstāties Rīgā, Splendid Palace. Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī, Chris komentē: “Gaidām šodienas valdības lēmumu, lai varētu lemt par to, ko darīt ar koncertu. Koncerts notiks un mēs ceram, ka 6. decembrī, bet, ja būs nepieciešamība, tad pārcelsim to uz laiku, kad atkal būs droši pulcēties.”

Biļetes uz koncertiem pieejamas visās Biļešu Servisa kasēs un internetā - https://bit.ly/ChrisNoah_SplendidPalace

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!