“COLT” velta dziesmu vēža viroterapijas pamatlicējai Ainai Muceniecei

Raksta attēls -  “COLT” velta dziesmu vēža viroterapijas pamatlicējai Ainai Muceniecei Publicitātes foto

23.12.2016 / Parmuziku.lv

Grupas "COLT" jaunās dziesmas "Kā tāla zvaigzne" mūzikas autors ir Rolands Majors un vārdu autors - Harijs Zariņš.

Harijs Zariņš stāsta, ka  dziesma “Kā tāla zvaigzne” radusies, iedvesmojoties no latviešu zinātnieces, vēža viroterapijas pamatlicējas Ainas Mucenieces dzīves gājuma. Aina, par spīti karam un grūtiem apstākļiem neatlaidīgi, mērķtiecīgi strādāja, uzdrīkstējās un radīja zāles, kuras daudziem vēža skartajiem ir devušas iespēju atgūt veselību.


“Dziesma ir veltījums visiem tiem, kas nebīstas grūta, radoša darba, un kuru veikums ļauj mums droši un cerīgi lūkoties nākotnē. Lai mums visiem viss izdodas! Priecīgus svētkus!" vēl grupa "COLT".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!