Covid-19 dēļ Latvijā izsludināts ārkārtas stāvoklis - tas ietekmēs arī kultūras dzīvi

Raksta attēls - Covid-19 dēļ Latvijā izsludināts ārkārtas stāvoklis - tas ietekmēs arī kultūras dzīvi

12.03.2020

Ārkārtējā situācija ir spēkā no dotā brīža līdz šī gada 14.aprīlim.

Ārkārtējās situācijas periodā pārtraukta tiks visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu norise, piemēram, treniņu, sacensību un mēģinājumu norise.

Kā arī ar 13.martu atcelti un aizliegti visi publiskie pasākumi, sapulces, gājieni un piketi virs 200 cilvēkiem. 

Saistībā ar valstī izsludināt ārkārtas situāciju, grupa “Triānas Parks” 27. martā koncertvietā “Hanzas Perons”  plānoto koncertu “11”  PĀRCEĻ uz šī gada 15. oktobri.

 Atcelts arī 14.martā koncertzālē Palladium paredzētais ukraiņu dziedātāja, dīdžeja un TV raidījumu vadītāja Ivana Dorna koncers.

 Latvijas Pasākumu forums, pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, tiek pārcelts uz vēlāku laiku pavasarī, kad situācija valstī uzlabosies. 

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris izlēmis 13. martā, paredzēto koncertu “Mālera piektā un RIX” izpildīt video tiešraidē “LMT Straume”.

Atcelts Guntara Rača 55 gadu jubilejas koncerts “Liepājnieku dziesmas” 28. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā. 

Grupa “Laime Pilnīga” plānoto 17. aprīļa solokoncertu “Atoms” koncertvietā Palladium pārceļ uz rudeni, 6. novembrī. Visas biļetes, kas iegādātas uz 17. aprīļa koncertu, ir derīgas arī uz koncertu 6. novembrī.

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss "Riga Jazz Stage 2020", kam no šā gada 2. līdz 4. aprīlim bija jānotiek kinoteātrī "Splendid Palace" Rīgā, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, pārcelts uz nākamā gada 8. - 10. aprīli.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!