Reperis Cunami piedāvā kaverversiju Krievijas repera Нигатив dziesmai

Raksta attēls - Reperis Cunami piedāvā kaverversiju Krievijas repera Нигатив dziesmai Ekrānšāviņš

18.09.2015 / Parmuziku.lv

Jaunais un daudzsološais repa mākslinieks no Jelgavas Cunami (īstajā vārdā Ilvars Grundmanis) piedāvā jaunu videoklipu un dziesmu Pilnīgi viens. Skaņdarbs ir kaverversija Krievijas repa dueta Триада līdera Нигатив dziesmai 222.

Video klips stāsta par to, ka, lai arī cik izmisis un vientuļš cilvēks tu būtu, vienmēr būs ceļš, vienmēr būs izvēle, vienmēr būs palicis kaut kas no vecā cilvēka. Vajag darīt, nevis gaidīt, kad lietas pašas notiks, 

stāsta mākslinieks.

Video filmēja un montēja Ivo Buģis. Dziesmas ieraksts tika veikts PrimeTime studijā.

Repa mākslinieks ir tikai 17 gadus jauns, dzimis un audzis Jelgavā un šo pilsētu reprezentē arī citos savos klipos. Ar repa mūziku sācis nodarboties jau 2009. gada sakumā, būdams tikai 11 gadus jauns. Reps izpildītāju aizrāvis jau no astoņu gadu vecuma, kad brālis mājās klausījies Ozola dziesmas. Par saviem elkiem Latvijā Cumani uzskata Gacho, Faktu un Grafomānu.

Un, lūk, arī Нигатив oriģinālais skaņdarbs 222: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!