Debija! SANTPAULA ar dziesmu "You are just too good to be true"

Raksta attēls - Debija! SANTPAULA ar dziesmu "You are just too good to be true" Publicitātes foto

08.09.2021

Mani sauc Santa Paula Mata (ar skatuves vārdu SANTPAULA). Esmu 18 gadus veca jauniete un tikko uzsāku savas gaitas mūzikas industrijā. Sevi piesaka jaunā un talantīgā izpildītāja SANTPAULA ar dziesmu "You are just too good to be true".

"Šo dziesmu sarakstīju pirms pāris gadiem, kad man bija kādi 14 gadi un izvēlējos rakstīt angliski, jo tajā laikā klausījos tikai ārzemju dziedātājus un mūziķus, kas pārsvarā dziedāja angļu valodā, "stāsta Santa. "Kopumā bija interesanti pirmoreiz pieredzēt kāds tad ir vienas dziesmas ceļš no paša sākuma līdz pat producēšanai, miksēšanai un gala rezultātam."

Dziesmas autore ir pati Santa, bet producēšanai tika piesaistīts pieredzes bagātais producents Kaspars Ansons. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!