Demaui virtuālais koncerts “Tribe” – imersīva 360° pieredze

Raksta attēls - Demaui virtuālais koncerts “Tribe” – imersīva 360° pieredze Publicitātes foto

07.07.2020

Sākot ar 10. jūliju, katru piektdienu, straumēšanas vietnēs youtube un facebook tiks publicēts Liepājas elektroniskās mūzikas producenta Demaui albuma ”Tribe” virtuālais koncerts.

Virtuālais koncerts sastāv no desmit audiovizuāli imersīvām pieredzēm 360° video formā. Katrs 360° video ir vizualizācija Liepājas elektroniskās mūzikas mākslinieka Demaui albuma ”Tribe” dziesmām. Vizualizāciju pamatā ir Liepājas dabas ainavas, spēle ar krāsām, manipulācija ar attēlu un perspektīvu 360 grādos. Koncerta autori ir multimediju mākslinieki Māris Dejus un Paula Ostupe.

Tribe Immersive ir jauns audiovizuāls projekts kurā mēs apvienojam savas prasmes un intereses - 360° video, foto, VR, 3D skaņas dizains un mūzika. Šis pirmais virtuālais notikums ir eksperiments, no kura ceram daudz iemācīties un gūt jaunas idejas, lai nākotnē turpinātu radīt vēl aizraujošākus audiovizuālus darbus. Šobrīd paralēli strādājam pie jauna mūzikas albuma, kuru ceram atrādīt publikai jau rudenī.

Izveidotie 360° video tiks publicēti pa vienam, taču tie kopā veidos 40 minūšu garu koncertu. Video straumēšanas vietnē facebook un youtube tiks izveidots atskaņošanas saraksts, kas sastāvēs no desmit video. Auditorija varēs koncertu skatīties gan izmantojot viedtālruni, planšeti vai datoru, gan arī izmantojot virtuālās realitātes brilles. Koncerts tiks saglabāts un būs pieejams apskatei arī pēc pirmizrādes. Projekts tapis pateicoties Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstam.

Gatavojies virtuālajam notikumam un klausies albumu: 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!