"Dirty Van" - jauna dziesma no rokgrupas "Crow Mother"

Raksta attēls -  "Dirty Van" - jauna dziesma no rokgrupas "Crow Mother" Publicitātes foto

02.09.2016 / Parmuziku.lv

Vasaras izskaņā rokgrupa "Crow Mother" laidusi laidusi klajā jaunu dziesmu "Dirty Van" , kura veidota kā muzikāli lirisks stāsts par grupas braucienu uz koncertiem Polijā un dažādiem šī ceļojuma laikā pārvarētiem starpgadījumiem. Dziesma "Dirty Van" ir otrais singls no "Crow Mother" nākošā albuma, kas jau pavisam drīz varētu ieraudzīt dienasgaismu.

Motoreļļas sliede uz autobāņa, nekurienē salūzis auto dzinējs, naktī nokavēta viesnīca un piespiedu atvaļinājums Polijas mazpilsētā – pilnai piedzīvojumu sajūtai tas neapšaubāmi ir jāpiedzīvo klātienē. Tikmēr dziesma sniedz iespēju izjust vismaz daļu no šī stāsta enerģijas un dara visu, lai ievilktu klausītāju vasarīga roadtripa atmosfērā.

Dziesmu Dirty Van var noklausīties "Crow Mother"  grupas Spotify profilā un arī citās lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs - Deezer, Google Play un iTunes. Dirty Van ieraksts tapis KS Records studijā un to miksējis un māsterējis Kārlis Šteinmanis.

Grupa "Crow Mother" r izveidota 2012. gada vidū, apvienojoties Edijam Jurēvicam (vokāls), Jānim Andžānam (ģitāra), Edgaram Briedim (bass) un Mārtiņam Vilšķērstam (bungas). 2014. gada sākumā izdots grupas debijas albums Changes, kas CD formātā pieejams mūzikas veikalos Randoms un grupas Bandcamp lapā. Tāpat arī albums ir noklausāms un lejupielādējams Spotify, Deezer, Google Play un iTunes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!