Ditas Lūriņas un Kaspara Rolšteina monoopera "#DiToo" fon Stricka villas dārzā būs skatāma arī augustā

Raksta attēls - Ditas Lūriņas un Kaspara Rolšteina monoopera "#DiToo" fon Stricka villas dārzā būs skatāma arī augustā Publicitātes foto

22.07.2020

7. jūlijā K. K. fon Stricka villas dārzā pirmizrādi pieredzēja Ditas Lūriņas un Kaspara Rolšteina kopdarbs – monoopera "#DiToo". To būs iespējams piedzīvot arī 6. un 17. augustā.

Izrādes libretu un mūziku balsij un basģitārai sarakstījis Kaspars Rolšteins. Šis ir pirmais Ditas Lūriņas un Kaspara Rolšteina kopdarbs. Ņemot vērā šo mākslinieku līdz šim visai atšķirīgās radošās teritorijas, "#DiToo" būs garantēts pārsteigums daudziem.

Vairums skatītāju Ditu Lūriņu pazīst kā Latvijas Nacionālā teātra vadošo aktrisi, kas pēdējā laikā sevi nopietni piesaka arī režijā. Ar "#DiToo" iestudējumu Dita Lūriņa sper radikālu soli prom no sava ierastā repertuāra, nonākot radošo eksperimentu un piedzīvojumu pasaulē.

Izrādes #DiToo libreta pamatā ir autobiogrāfiskā formā veidots stāsts par Dvīņu māsas neparastajiem piedzīvojumiem Papēžu Ķoņciemā – mazā apdzīvotā vietā Kurzemes jūrmalā, kuras iemītniekiem kopš postošās vētras 1967. gadā, kad jūra pilnībā saplūda ar ezeru, piemīt spējas dzīvot vienlaikus vairākos paralēlos kosmosos un iespējamās vēsturēs. Laika gaitā māsa pamet ciemu. Sastapšanās ar pasaulē valdošajiem priekšstatiem par sievietes seksualitāti raisa pārpratumus un neveiklas situācijas, arī atgriezties dzimtajā ciemā vairs nav iespējams. Vai māsa zina, ko darīt tagad?

 
Režisore un galvenās lomas atveidotāja: Dita Lūriņa
Kostīmi: Liene Rolšteina
Mūzika, librets un basģitāra: Kaspars Rolšteins
 

Biļetes uz "#DiToo" izrādēm 6. un 17. augustā pieejamas šeit.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!