Dokumentālā filma “Prāta Vētra: Starp Krastiem” iznāk DVD un digitālā formātā

Raksta attēls - Dokumentālā filma “Prāta	Vētra: Starp Krastiem” iznāk DVD un digitālā	formātā Ekrānšāviņš

09.09.2016 / Parmuziku.lv

No 9. septembra plašākai auditorijai DVD un digitālā formātā pieejama 2015. gada skatītākā latviešu filma kinoteātros “Prāta Vētra: Starp Krastiem”. Filmā ir redzami unikāli kadri no vienas no mīlētākām latviešu grupām – “Prāta Vētra ” video arhīviem un atklāti stāsta par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Filmas DVD pieejams tirdzniecības vietās visā Latvijā un interneta vietnē ekase.lv.

Filmas veidotāji: “Mēs esam patiesi priecīgi par filmas “Prāta Vētra: Starp Krastiem” ievērojamiem panākumiem Latvijā. Līdz ar DVD iznākšanu “Prāta Vētra” faniem visā pasaulē varam sniegt iespēju savām acīm skatīt leģendārās latviešu grupas stāstu arī savās mājās.”

Filma “Prāta Vētra: Starp Krastiem” pirmizrādi piedzīvoja 2015. gada oktobrī un līdz šim brīdim to ir noskatījušies vairāk nekā 148 000 skatītāju.Tas ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem, mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jau nu grupu "Prāta Vētra". Tas ir stāsts par "Prātas Vētras" un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību.

Filmas veidotāji: Sandijs Semjonovs, Audinga Kucinskaite, Undīne Buka, Gundars Rēders, Edgars Dubrovskis.

Filmā piedalās: Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Gundars Mauševics, Māris Mihelsons, Kaspars Roga un Ingars Viļums.

 

Filma tapusi studijā SKUB.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!