Duetam "Hameleoni" videoklips "Mūsu Stāsts"

Raksta attēls - Duetam "Hameleoni" videoklips "Mūsu Stāsts" Ekrānšāviņš

16.08.2016 / Parmuziku.lv

Pēc vairāku gadu pārtraukuma grupa Hameleoni uzfilmē videoklipu savai jaunākajai dziesmai " Mūsu Stāsts ". Dziesma ir veltījums mīlestībai , veltījums visiem , kas mīl , ir mīlējuši vai vēl tikai iemīlēsies !

"Šis ir vienkārš , bet universāls stāsts par mīlestību, kuru izbaudījis ir ikviens no mums. Mēs centāmies pārnest dziesmā šīs vieglās un pacilājošās sajūtas, kad cilvēks ir iemīlējies , kad mīlestība viņu ceļ spārnos un ir tik labi!" - saka mūziķi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!