“Dzelzs vilks” šonedēļ koncertēs Lielbritānijā

Raksta attēls - “Dzelzs vilks” šonedēļ koncertēs Lielbritānijā Publicitātes foto

21.04.2017 / Parmuziku.lv

Leģendārā latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” turpina svinēt 25. gadskārtu un dodas jubilejas koncertturnejā “Dziesmas pilnmēness naktī” uz Lielbritānijā. Grupa no 21. līdz 23. aprīlim sniegs trīs spilgtāko dziesmu koncertus Mensfīldā, Bredfordā un Edinburgā.

Aprīļa otrajā pusē “Dzelzs vilks” ar lielāko prieku atgriežas Lielbritānijā, kur sniegs trīs grupas spilgtāko dziesmu koncertus: 21. aprīlī Mensfīldā (Mansfiled), 22. aprīlī Bredfordā (Bradford), bet 23. aprīlī - Edinburgā (Edinburgh), Skotijā. Jubilejas koncertos izskanēs grupas zināmākās dziesmas no visiem “Dzelzs vilka” daiļrades posmiem.

“Esam patiesi laimīgi par iespēju atgriezties un muzicēt Mensfīldā un Bredfordā, bet koncerts Edinburgas leģendārajā klubā “Cabaret Voltaire” būs jauna pieredze un mūsu pirmā uzstāšanās Skotijā,” priecājas “Dzelzs vilks” līderis Juris Kaukulis.

Pirms 25 gadiem dibinātā rokgrupa “Dzelzs vilks” ir kļuvusi par vienu no spilgtākajām roka apvienībām Latvijā, bet viņu dziesmas – “Balerīna”, “Oranži mati”, “Uijā uijā nikni vilki” un daudzas citas kļuvušas par latviešu rokmūzikas klasiku. Tomēr grupa turpina radīt arvien jaunas, veiksmīgas dziesmas un albumus – tikko saņemtā “Zelta mikrofona” balva par labāko rokmūzikas albumu (“Perfekta rītdiena”) tam ir kārtējais apliecinājums.

Šajā pavasarī par godu 25. jubilejai “Dzelzs Vilks” piedāvā 25 gadu spilgtāko dziesmu izlasi CD un vinilā “Dziesmas pilnmēness naktī”, un pulcē skatītāju piepildītas zāles jubilejas koncertturnejā, tostarp pilnībā izpārdotā koncertzālē “Palladium Riga”.

"Dzelzs vilks” koncerti Lielbritānijā

  • 21. aprīlis, 20.00, Mensfīlda  (Mansfield), klubs “Cooltura”. Biļešu rezervācija: 07411161012;
  • 22. aprīlis, 20.00, Bredforda (Bradford), DVF Bredfordas klubs. Biļetes iepriekšpārdošanā: DVF Bredfordas klubā; Informācija: 07985709913 vai 07710743982
  • 23. aprīlis, 19.00 Edinburga (Edinburgh), klubs “Cabaret Voltaire”. Ieeja no 18.00. Biļešu rezervācija: .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!