Dženifere Rumpāne piedāvā jaunu dziesmu "Vai Tu Jūti"

Raksta attēls - Dženifere Rumpāne piedāvā jaunu dziesmu "Vai Tu Jūti" Publicitātes foto

20.10.2016 / Parmuziku.lv

Dženifere Rumpāne ir jauna džeza un populārās mūzikas pianiste, vokāliste, komponiste, aranžētāja un pedagoģe, kā arī desmitkārtēja starptautisko konkursu laureāte klasiskās mūzikas žanrā.

Dziesma "Vai Tu Jūti" ir par ticību sev, laimes meklējumiem un mērķu sasniegšanu. Katram cilvēkam ir sava iekšējā pasaule un tā nebūt nav vienkārša. Dažreiz cilvēka emocionālie pārdzīvojumi un neticība sev novirza no mērķiem, bet vēlmē ir spēks, kā rezultātā tiek pārvarēti emocionālie labirinti, lai turpinātu ceļu uz izaugsmi un cilvēks justos laimīgs. Galvenais ir neatlaidīgi un pacietīgi tiekties mērķa virzienā un nezaudēt ticību sev. Mūziķes domu pamatā ir Bendžamina Dizreilija atziņa, ka "nekas nespēj pretoties tāda cilvēka gribai, kurš liek uz spēles pat savu eksistenci, lai sasniegtu izvirzīto mērķi".

Mūzikas jomā Dženifere ir izpaudusies jau kopš bērnības, apsolvējot tādas profesionālās mūzikas izglītības iestādes kā P.Jurjāna mūzikas skolu kā pianiste un Rīgas Doma kora skolu kā džeza mūziķe. Dženifere ir Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studente džeza un populārās mūzikas specialitātē kā džeza pianiste, paralēli strādājot savā specialitātē, kā arī uzstājoties gan kā solo izpildītāja, gan muzicējot džeza un populārās mūzikas ansambļos. Studentu apmaiņas programmas "Erasmus+" ietvaros jau divas reizes Dženifere ir studējusi mūzikas konservatorijā “Licinio Refice” Itālijā, apgūstot džeza klavierspēli un pedagoģiju, kā arī kā vienīgā pārstāve no Baltijas 2014. gada vasarā piedalījās džeza nometnē "sommerkursene.no" Norvēģijā.

Savukārt 2015. gada 29. septembrī tika piedzīvots pirmatskaņojums simfoniskajai poēmai "Mistērija", ko Dženifere sacerēja 17 gadu vecumā. Turklāt 2016. gada pavasarī šī kompozīcija tika iekļauta pasaules laikmetīgās mūzikas izstādē "Musica con Vista", kurā no 63 orķestra darbiem tika izvēlēti tikai 22 darbi. Konkurss “International Prize for Non-Conventional Score Music Writing” norisinājās Itālijā, bez vecuma ierobežojumiem apvienojot komponistus no visas pasaules. Jāpiemin, ka Dženifere saņēma diplomu kā 2016. gada veterāne par pašsacerēto dziesmu “Love Is What Love Does”, kas atradās SWH raidījuma “Priekšnams” topā 30 nedēļas. Turklāt sadarbībā ar RPIVA dziesmai “Vai Tu Jūti” 17. oktobrī sadarbībā tika prezentēts mūzikas videoklips.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!