Dziedātājs Mo Aspen izdod jaunu dziesmu “Jāiet Tālāk” un izziņo gaidāmo albumu

Raksta attēls - Dziedātājs Mo Aspen izdod jaunu dziesmu “Jāiet Tālāk” un izziņo gaidāmo albumu Publicitātes foto

04.03.2024

Pašmāju mūziķis “Mo Aspen” izdevis savu jauno singlu ar video “Jāiet Tālāk”. Šī ir viena no dziesmām, kura iezīmēs jauno indie albumu “Viens”, kas iznāks šī gada pēdējā ceturksnī. Albums tiek solīts daudzkrāsains ar hip-hop, pop un roka “garšvielām”.

Dziesma “Jāiet Tālāk” stāsta par ilgošanos un negribēšanu no kāda šķirties, pat ja šīs neredzēšanās laiks ir pāris minūtes vai stundas. Un vēlmi atgriezties.

Dziesma ir pirmā, kas sarakstīta kopā ar jauno projekta biedru - bundzinieku Tomasu Saulieti. “Sanāca, ka meklēju bundzinieku un ar Tomasu mani sapazīstināja mans brālis. Īsi pēc tam mēs Tomasa izlaidumā jau noprezentējām šo dziesmu, kura viegli tapa viena mēģinājuma laikā, un pēc tam visi ilgi jautāja un nevarēja sagaidīt, kad tad tā iznākšot. It īpaši Tomasa pavisam mazais četrgadīgais brālis, kurš katru nedēļu par to atgādināja un dziedāja to. Sirsnīgi sanāca.” stāsta Mo Aspen.

Šis būšot otrais albums (gaidāms arī fiziskā formātā) ar nobriedušāku skanējumu. “Ir augusi gan kvalitāte, gan dziesmu rakstīšanas pieredze, kuru esmu guvis BJMK rokskolā, Zvaigznājā, Anima studijā. Man simpatizē populārās mūzikas skanējums, kas atsauksies visu dziesmu struktūrā, bet esmu arī “dīvainis”, kam patīk viss no pop līdz pat sladž (pat tāda stila grupā esmu bungas spēlējis), līdz ar to dziesmās atsauksies dažādība, bet ar nu jau stabilu manu rokrakstu - indie noskaņās ”, saka Mo.

Vokāla, ģitāras, basa skaņu inženierija -  Rolands Saulietis (Latvian Blues Band). Mikss Mārcis Kalniņš (Latvian Blues Band). Dziesmu autori un izpildītāji ir Mo Aspen (Modris Apse) un Tomass Saulietis. Producents, Master Mo Aspen (Modris Apse). Video Kaspars Merklins.

Mo ir piedalījies Ghetto Faktorā, medijos/radio jau izskanējis ar singliem “Šī ir Latvija”, “Hold Me Close”, “Ģeodēzists” u.c. Šo dziesmu un citas var straumēt Youtube, Spotify, Itunes u.c. Sekot aktivitātēm – Instagram, TikTok,Facebook portālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!