Dziesminieks Dinārs Gulbis ieraksta dziesmu ar Guntara Rača dzejas vārdiem

Raksta attēls - Dziesminieks Dinārs Gulbis ieraksta dziesmu ar Guntara Rača dzejas vārdiem Publicitātes foto

22.10.2017 / Parmuziku.lv

6. septembra dzejolis ir uzrunājis populāro dziesminieku Dināru Gulbi, un ir tapusi dziesma “Viss ir labi”.

Pirms mēneša izdotā Guntara Rača dzejoļu grāmata “365” 1. daļa, jau septīto nedēļu visās lielākajās grāmatnīcās atrodas pieprasītāko grāmatu pašā virsotnē. Un, kamēr top grāmatas otrā daļa, kura paredzēta izdošanai nākamā gada 5. februārī, vairāki no dzejoļiem jau ir pārtapuši par dziesmām. Tās rakstījuši gan Tomass Kleins, gan Gatis Mūrnieks (On My Way), gan Ingars Viļums un Līga Robežniece.

Dinārs par dziesmas tapšanu stāsta:

Kādā oktobra dienā feisbukā ieraudzīju šo dzejoli. Izlasīju, un tas mani tūdaļ uzrunāja. Ļoti patika šī komforta atmosfēra ''virtuvītē'' kontrastā ar apkārt notiekošo - ''aiz loga''. Sapratu, ka bieži vien mēs netiekam pa īstam novērtējuši to, kas notiek ar mums tepat un tagad. Tā arī radās melodija un tapa dziesma.

Kad dziesma tika atrādīta vārdu autoram, sekoja uzaicinājums dziesmu ierakstīt studijā. Ierakstu producēja Gints Stankevičs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!