EHR jauns raidījums “Latviešu mūzikas skatuve”

Raksta attēls - EHR jauns raidījums “Latviešu mūzikas skatuve”

21.05.2020

No 21. maija Radio EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu hiti ēterā, kā arī Eiropas Hitu Radio mājaslapā, aplikācijā un Spotify kanālā būs dzirdams jauns raidījums par latviešu mūziku – “Latviešu mūzikas skatuve”, kuru vadīs jaunā dziedātāja Patrisha.

Raidījumā piedalīties būs aicinātas gan Latvijas mūzikas zvaigznes, gan jaunie mākslinieki, kuri plašākai audiorijai vēl nav pazīstami. Tā būs gan pieredzes apmaiņa starp mūziķiem, gan sarunas par mūzikas industrijas aktualitātēm. Starp pirmo raidījumu viesiem būs gan tādi pazīstami mūziķi kā Māra Upmane – Holšteine, Ervīns Ramiņš, vokālā trenere Annija Oueijan, gan jaunie mākslinieki Elizabete Gaile, grupa “Tornhill” un citi.

“Man ir liels prieks par EHR doto uzticību. Tā būs ne tikai lieliska iespēja tikties ar Latvijas mūziķiem, bet man personīgi arī liels izaicinājums pirmo reizi būt raidījuma vadītājas statusā. Šobrīd Latvijas mūzikā ir sarežģīts laiks, jo māksliniekiem ir ierobežotas koncertēšanas iespējas. Šis raidījums būs kā iespēja satikties ar klausītājiem un šo periodu pavadīt interesantās sarunās, iepazīstot tuvāk Latvijas mūziķus, ” stāsta raidījuma vadītāja Patrisha.

Raidījums EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu hiti ēterā līdz jūlija beigām katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu. To varēs klausīties arī EHR mājaslapā, aplikācijā un Spotify.

Patrisha ir pirmā latviešu dziedātāja, kura noslēgusi sadarbības līgumu ar Universal Music. 2019. gada novembrī iznāca dziedātājas debijas albums “Patrisha bija šeit”, kas vēlāk saņēma Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2020 nomināciju kategorijā “Popmūzikas albums”. Patrisha saņēma Zelta Mikrofona balvu kategorijā “Gada debija”.

Raidījums “Latviešu mūzikas skatuve” top NEPLP sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!