"ElektroFolk" jauna dziesma “Miracle Drums”

Raksta attēls - "ElektroFolk" jauna dziesma “Miracle Drums” Publicitātes foto

28.01.2016 / Parmuziku.lv

Grupa ElektroFolk klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu "Miracle Drums", kuru iesnieguši arī izvērtēšanai autoru un izpildītāju konkursā "Supernova".

Grupa par dziesmu saka: “Pasaulē arvien skaļāk skan kara bungas. Ja cilvēki vairs nav spējīgi sadzirdēt neko citu, tad arī mums ir jāspēlē bungas, bet mēs spēlēsim savas - brīnumbungas. Tās no visiem kariem sauks cīnītājus atgriezties mājās - atgriezties mīlestībā!”

Dziesma “Miracle Drums” tiks iesniegta arī LTV konkursā "Supernova" / Eirovīzija.

ElektroFolk ir profesionāļu komanda, kas mūzikā mīl spēku un sapņus. Šie abi vārdi vislabāk raksturo grupas oriģinālo un moderno mūziku, kura ir drosmīga, bet visiem labi saprotama. ElektroFolk darbības sākumā savu mūziku veidoja par pamatu ņemot senu Latviešu tautas muzikālo mantojumu. Laika gaitā ElektroFolk draudzība ar etniku ir saglabājusies, bet šobrīd jau krietni abstraktā un simboliskā formā. Grupas repertuāru arvien vairāk papildina oriģinālkompozīcijas, kurās gan mūzika, gan teksts ir jaunrade, un tas tuvina ElektroFolk WORLD MUSIC plašumam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!