Emīlija izdod otro singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Emīlija izdod otro singlu no gaidāmā albuma Publicitātes foto

21.12.2022

Drēgnajā decembrī dziedātāja Emīlija piedāvā emocionāli sildošu dziesmu ‘’Rietumos’’, kas ļauj klausītājam aizdomāties par savu miera sajūtu.

Pati Emīlija par jauno dziesmu stāsta: ‘’Man “Rietumos” nozīmē spēju ap sevi veidot vidi, kas rada mieru un siltuma sajūtu. Manuprāt, sirdsmieru katrs cilvēks sev atrod individuāli. Dažiem tā ir vieta, grāmata, dziesma vai kāds cits tuvs cilvēks. Tie ir skaisti brīži, kad esi atradis savu vietu kur piestāt. Dziesma ir par vēlmi uzdrošināties un apzināties savas sajūtas un tās pieņemt. Man emocijas patīk ietērp mūzikā, jo tā ir mana valoda.’’

Dziesmas “Rietumos’’ mūzikas producente ir mūziķe Evija Vēbere un par dziesmas aranžiju parūpējās Toms Mikāls, kā arī Gatis Zaķis veica skaņas pēcapstrādi.

Jau šī gada oktobrī viņa izdeva pirmo gaidāmā albuma vēstnesi - singlu ‘’Lauzu sevi’’, kopā ar pašas režisētu videoklipu. Dziesma iekļuvusi un dzīvojas LR2 “Muzikālā banka” topā un Piecilv Latviešu mūzikas TOP 20 trešajā vietā. Pats albums, kas būs Emīlijas pirmais pilnmetrāžas albums, solās būt liriski pildīts ar maigi izdziedātu emocionālo pārdzīvojumu atspoguļojumu un svaigu indie popa skanējumu.

Astoņpadsmitgadīgā Emīlija dziesmas raksta pati un savu mūzikas stilu sauc par indie-popu. Pērnā gada vasarā , Emīlija sevi spilgti pieteica uz latviešu mūzikas skatuves ar minialbumu “Augustā”, kurš tika nominēts mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons” kā labākā gada debija. Šobrīd Emīlija studē Ventspils Mūzikas vidusskolas trešajā kursā, paralēli mācībām aktīvi raksta dziesmas un sniedz koncertus. Un jau decembra noslēgumā būs iespējams viņu dzirdēt kā iesildošo mākslinieci Aināra Mielava koncertos ‘’Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu’’.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!